Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Консультанти Юридичної клініки взяли участь у скайп-конференції

Консультанти Юридичної клініки взяли участь у скайп-конференції

28.09.2012 11:01 Все Факультети Юридичний юридичний факультет юридична клініка конференція

26 вересня студенти юридичного факультету - консультанти Юридичної клініки ЗНУ - взяли участь у скайп-конференції. На зв’язку з ними була відома київська юридична компанія «Asters», яка півроку назад почала активно співпрацювати з юридичною клінікою ЗНУ. Саме тоді представники цієї фірми подарували засоби технічного забезпечення для більш оперативного надання консультацій особам, які звертаються по юридичну допомогу.

Під час скайп-конференції, яка тривала годину, її учасники обговорили низку питань. Серед них - проблеми поновлення цивільної дієздатності фізичної особи, визнаної недієздатною незаконно; ухвалення Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність"; роль органів прокуратури у процесі надання правової допомоги клієнтам Юридичної клініки та вплив рівня правової освіти населення на якість надання правової допомоги клієнтам Юридичної клініки.
Студенти змогли поставили усі питання, що їх хвилюють, взяти участь у дискусії з експертами. По завершенню скайп-конференції юристи компанії «Asters» запропонували новий формат для подальшого спілкування. Ми маємо намір обов’язково використати його при наступній інтернет-зустрічі.

Ксенія Мяснянкіна,
юридичний факультет