Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Питання інтеграції освіти, науки і бізнесу обговорюють сьогодні науковці в ЗНУ

Питання інтеграції освіти, науки і бізнесу обговорюють сьогодні науковці в ЗНУ

28.09.2012 11:30 Все Факультети Економічний Університет економічний факультет круглий стіл

У Запорізькому національному університеті науковці з України та Польщі обговорюють нагальні питання інтеграції науки та бізнесу, розвитку інституційно-інноваційних напрямів, співробітництва та інтеграції науки і бізнесу, як основи національного економічного розвитку. До участі в науковому форумі запрошені науковці вишів Запоріжжя, Києва, Дніпропетровська, Харкова, науковці Університету Сілезії, Польща. Також до участі у засіданні круглого столу запрошені керівники підприємств, фінансових установ, громадських організацій, міжнародних проектів.

Відкрила засідання круглого столу доктор економічних наук, професор, декан економічного факультету ЗНУ Алла Череп. Вона привітала всіх присутніх і зазначила, що питання, запропоновані до розгляду, надзвичайно актуальні, оскільки сьогодні економіка України потребує великих зрушень, залучення інноваційних технологій та тісної співпраці науковців і бізнесу. Із привітальним словом до учасників круглого столу звернувся доктор історичних наук, професор, ректор ЗНУ Микола Фролов. Микола Олександрович наголосив на важливості подібних зустрічей, під час яких фахівці мають змогу напряму, без посередників, обговорити причини та наслідки існуючих проблем та винайти реальне їх вирішення. У вступному слові ректор ЗНУ особливо зупинився на стратегічних напрямах підготовки фахівців у вищих навчальних закладах. А також наголосив, що Україна сьогодні потребує переходу до стадії безпосереднього розвитку, а для цього потрібні фахівці, новітні методики та технології. Створення всіх цих чинників неможливе без участі наукових шкіл.
Учасники круглого столу протягом дня розглянуть питання стратегії інтеграції науки і освіти, науки і бізнесу. Також вони матимуть можливість безпосередньо ознайомитись з вже впровадженими в життя проектами науковців економічного факультету ЗНУ та проектами, готовими до реалізації.

Наталія Логвиненко

Схожі новини