Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет святкує 21-ий День народження

Юридичний факультет святкує 21-ий День народження

28.09.2012 11:51 Все Факультети Юридичний юридичний факультет свято нагородження

Відзначати День факультету численними цікавими заходами вже давно стало гарною традицією для юристів ЗНУ. Однак відтепер юридичний факультет має офіційний День народження. Його викладачі та студенти вирішили щороку святкувати чергову річницю факультету саме 28 вересня.

Свято з нагоди 21-річчя факультету розпочалося урочистостями біля сходів V навчального корпусу, ошатно прикрашеного яскравими кульками. Із самого ранку студенти розмалювали асфальт біля входу привітаннями рідному факультету.
Перший проректор ЗНУ, кандидат юридичних наук, доцент Олександр Бондар зауважив, що вже й зараз юридичний факультет ЗНУ, без перебільшення, - один із кращих в Україні. Також він подякував факультету, зазначивши, що саме роки навчання на ньому принесли йому улюблену роботу та чудових друзів.
Офіційні урочистості розпочалися виступом декана юридичного факультету, доктора юридичних наук, професора Тетяни Коломоєць. Привітавши всіх присутніх із «дорослою датою» існування факультету, Тетяна Олександрівна зазначила, що за ці роки його викладачі і студенти встигли виробити певні чудові традиції, яких дотримуватимуться і в майбутньому. Вона нагадала присутнім, що лише від них залежить, аби рідний факультет став найкращим не лише в ЗНУ, але й серед інших юридичних факультетів в Україні.
Під час церемонії відзначення кращих студентів Олександр Григорович вручив дипломи переможцям у різноманітних номінаціях факультетського конкурсу «Студент року-2011» та грамоти за плідну роботу багатьом активістам, які гарно зарекомендували себе в громадській діяльності, навчанні та культурно-масовій роботі.
Тетяна Коломоєць поздоровила переможців у номінаціях «Міс факультету» та «Містер факультету». Ними стали Юлія Мурашкіна й Віталій Козік.
Також на честь свята пролунали пісні у виконанні Ігоря Ліщанського, Дмитра Кузьміна та сестер Оксани й Тетяни Щасливих.
Насамкінець студенти випустили у небо кульку, до якої причепили аркуш із найкращими побажаннями для свого факультету.
Програма святкування Дня факультету передбачає ще багато цікавих заходів, у яких можуть взяти участь всі охочі.

Таміла Тарасенко