Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для студентів економічного факультету заняття з польської мови проводили іноземні викладачі

Для студентів економічного факультету заняття з польської мови проводили іноземні викладачі

02.10.2012 13:52 Все Факультети Економічний Економічний факультет міжнародна діяльність

Протягом двох тижнів для студентів 2 курсу спеціальності «Міжнародна економіка» проводилися заняття з польської мови та культури. Польські викладачі доктор Клаудіо Сальмері та магістр Мартина Марковська за цей час змогли відкрити для них Польщу та польську мову з нового боку. Під час зустрічей вони разом поринали у новий незнаний світ іноземної культури.

Кожна зустріч проводилася у вигляді спілкування, інтерактивних ігор, що, на думку студентів, дозволило найбільш ефективно засвоїти поданий матеріал. Вони змогли всебічно порівняти представників обох національностей і дійшли висновку, що, виявляється, наші народи мають багато спільних рис та особливостей, не лише мовних, а й на національному рівні.
Студенти висловили свої сподівання на наступні зустрічі, можливо, вже під час візиту представників ЗНУ до Польщі. Також вони подякували деканові економічного факультету Аллі Череп та всім іншим, хто сприяв реалізації цієї зустрічі, за надану можливість здобути нові знання й обмінятися досвідом з викладачами іноземного вишу.

Схожі новини