Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор ЗНУ Микола Фролов зустрівся зі студентським активом

Ректор ЗНУ Микола Фролов зустрівся зі студентським активом

03.10.2012 14:44 університет зустріч студентська рада

29 вересня ректор ЗНУ, професор, доктор історичних наук Микола Фролов провів зустріч зі студентською радою університету. Під час зустрічі голова студради університету Андрій Бондаренко висунув пропозицію про створення студентської дружини з охорони громадського правопорядку, а також первинної громадської організації студентського самоврядування ЗНУ для захисту прав студентів і всебічної допомоги студентському самоврядуванню ЗНУ.

На зустрічі була розглянута і проблема тютюнопаління в гуртожитках ЗНУ. Актив студентської ради ЗНУ запропонував створити місця для паління біля будівель гуртожитків, а також посилити роботу щодо пропаганди здорового способу життя.
Крім того, планується створити сервіс на офіційному сайті ЗНУ «Питання до ректора», збільшити трафік для якісного бездротяного Інтернету в навчальні корпуси та гуртожитки ЗНУ.
Наступна зустріч студентської ради університету з ректором ЗНУ планується на 31 жовтня. За цей час будуть визначені рішення по піднятим питанням та сформовані завдання щодо подальшої співпраці.
Андрій Бондаренко

Схожі новини