Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті продовжується цикл семінарів для вчителів

На біологічному факультеті продовжується цикл семінарів для вчителів

03.10.2012 16:11 біологічний факультет семінар

Сьогодні на біологічному факультеті ЗНУ було проведено черговий семінар для вчителів біології та хімії Запорізької області. Старший викладач кафедри дидактики та методик навчання природничо-математичних дисциплін КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради С.Г. Дехтяренко зупинилася на питаннях дидактики навчального процесу природничих дисциплін та важливості взаємодії між учителями та науковцями задля досягнення спільної мети у формуванні особистості учнів, готової до сучасних викликів суспільства.

Заступник декана з профорієнтаційної роботи В.В. Горбань ознайомив вчителів із сучасним станом та перспективами розвитку біологічного факультету. Для учасників семінару було проведено екскурсію факультетом та його лабораторіями. Особливу увагу було приділено правильній організації роботи з прекурсорами, які вимагають специфічних умов для зберігання та використання й підлягають жорсткому контролю у застосуванні.
Доцент кафедри загальної та прикладної екології і зоології, к.б.н. О.П. Корж висвітлив загальні питання про сучасний стан екології як науки та найважливіші сценарії подальшого розвитку взаємодії людського суспільства й природи. Доцент кафедри хімії М.П. Завгородній розповів про підготовку до ЗНО з хімії.
Для учасників семінару була проведена екскурсія зоологічним музеєм факультету. Вчителі відзначили високий рівень організації та проведення семінару, висловили щиру вдячність за знайомство з факультетом і його лабораторіями, музеєм тощо.

Біологічний факультет

Схожі новини