Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У магістрантів факультету іноземної філології закінчилася асистентська практика

У магістрантів факультету іноземної філології закінчилася асистентська практика

09.10.2012 14:54 Факультет іноземної філології практика профорієнтаційна діяльність

Завершився особливий період у житті магістрантів факультету іноземної філології – асистентська практика. На сьогодні процес професійної підготовки студентів підійшов до завершального етапу. Практика проходила на базі кафедр факультету іноземної філології. Майбутні викладачі ознайомились зі специфікою викладання іноземних мов для дорослої аудиторії. У цьому їм допомагали керівники практики - професори, доктори педагогічних наук Т.О. Пахомова, Г.В. Локарєва та викладачі-методисти.

Магістранти працювали із задоволенням: під час проведення занять вони використовували різні методи та форми навчання, завдання різної складності, індивідуальний підхід. Результати практики відобразилися у методичних портфоліо, котрі магістранти готують до підсумкових круглих столів.
На факультеті вже склалася традиція - магістранти не тільки документально звітують про педпрактику, але й демонструють викладачам і студентам свою педагогічну майстерність.
Навчання іноземним мовам не обмежується лише роботою в аудиторії, тому паралельно з проведенням аудиторних занять майбутні фахівці виконували позакласну роботу для того, аби їхні підопічні закріпили на практиці набуті знання та відчули, як це – виступати перед глядачами.
Здавалося б, неможливо уявити граматичну або фонетичну тему у вигляді скетчів або естрадних мініатюр, але спільними зусиллями, за допомогою керівників педпрактики, магістранти та студенти успішно впоралися з цією задачею. Вони довели, що вивчати іноземні мови не тільки корисно, але й цікаво. Тематика та форма перформансів була різноманітною: репортаж із пісенного конкурсу «Іспанія має талант», казки «Колобок», «Попелюшка», освідчення в коханні за допомогою невербальних засобів комунікації, попурі з пісень, у яких вжито умовний спосіб дієслів тощо.
Найбільш вдалими виявилися творчі звіти магістрантів В. Муравьйової, Л. Єгозарової, О. Приходько (англійська мова і література), А. Плужник (німецька мова і література), М.Мартьянової (французька мова і література), Л. Зінкевич (іспанська мова і література).
На свято прийшли 32 учні 10-х та 11-х класів, їх вчителі (ЗОШ №№ 23, 27, 31, 71, 93). Сподіваємось, таке неформальне знайомство з факультетом іноземної філології зацікавить учнів, і вони в майбутньому стануть студентами цього факультету.

Факультет іноземної філології

Схожі новини