Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ підвели підсумки виробничої практики

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ підвели підсумки виробничої практики

11.10.2012 15:12 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж практика

10 жовтня відбулась звітна конференція, на якій студенти IV курсу спеціальностей «Організація виробництва», «Розробка програмного забезпечення», «Туристичне обслуговування» Економіко-правничого коледжу ЗНУ представили результати своєї виробничої практики.

На заході були присутні студенти, куратори груп, керівники практики, представники баз практик, а також завітали почесні гості – перший проректор ЗНУ Олександр Бондар та директор коледжу Олена Грибанова.
Олена Євгеніївна зауважила, що саме під час виробничої практики студенти повинні продемонструвати високий рівень кваліфікації, який вони здобули за роки навчання. Олександр Григорович також підкреслив важливість практики: «Теорія без практики – глуха, а практика без теорії сліпа».
Студенти-випускники проходили практику на підприємствах та установах різних форм власності - «Мотор Січ», «Запорізький абразивний комбінат», «Запорізький титаномагнієвий комбінат», «Запоріжтрасформатор», «Завод агротехнічних машин», багатопрофільний позашкільний навчально-виховний заклад «Грані», туристичні агентства «Робінзон Клуб», «Vitan Travel», «Караван-Авіатур», «Пріма Тур». Також звітували студентки IV курсу спеціальності «Туристичне обслуговування» Кошелева Марія, Лашкул Дар'я, Єгорова Ірина, які проходили виробничу практику в Туреччині у 5-зірковому готелі.
Першою виступила представниця спеціальності «Організація виробництва» Анастасія Оверченко, яка проходила практику на «Титано-магнієвому комбінаті». Вона зазначила, що робота на такому підприємстві допомагає розвивати самостійність та ділові якості, а також зауважила, що це відмінний досвід для студентів.
Наступними виступили студенти спеціальності «Туристичне обслуговування». Дар’я Ільєнко працювала у туристичній фірмі «Робінзон Клуб», де змогла на практиці закріпити набуті у коледжі знання. Як зазначила керівник практики з підприємства Яна Никоненко, агентство з радістю прийме на практику таких студентів, які були цього року. Цю ж спеціальність представляли студенти, які проходили виробничу практику за кордоном, а саме в Туреччині. У доповіді Марія Кошелева зупинилася на перевагах та недоліках цієї практики. До останніх можна віднести мовний бар’єр.
Студенти спеціальності «Розробка програмного забезпечення» також мали можливість безпосередньо на робочих місцях продемонструвати набуті теоретичні знання та навички, а також оволодіти новими. Вони розповіли, що практика є необхідною частиною становлення майбутнього фахівця-програміста.
Виробнича практика – важливий етап підготовки молодших спеціалістів: студенти вчаться самостійно приймати рішення в реальних виробничих умовах. Зі свого боку адміністрація коледжу запевняє, що студенти-випускники готові до роботи за фахом.

Олександра Льовіна,
голова інформаційного сектору
студентської ради коледжу

Схожі новини