Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридична клініка ЗНУ запрошує всіх, хто потребує правових консультацій

Юридична клініка ЗНУ запрошує всіх, хто потребує правових консультацій

12.10.2012 11:35 Університет юридичний факультет

В юридичній клініці Запорізького національного університету підбили підсумки роботи за вересень. У результаті з’ясувалося, що кількість осіб, яка звернулася по юридичну консультацію за вказаний термін, зросла у порівнянні з минулими показниками.

Варто зазначити, що скайп-конференція, яка відбулась 26 вересня з юридичною фірмою „АSTERS,” більш заохотила студентів працювати в юридичній кліниці. Саме після цього заходу юридична клініка набрала нових студентів-консультантів, які вже активно працюють над питаннями, з якими кожного дня звертаються до них громадяни. Отже, якщо у вас є питання в галузі права, студенти юридичного факультету – співробітники юридичної клініки ЗНУ - залюбки нададуть вам відповіді на них щовівторка, середи та четверга з 13:00 до 14:00.

Юридичний факультет