Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Свято іспанської мови на факультеті іноземної філології ЗНУ

Свято іспанської мови на факультеті іноземної філології ЗНУ

16.10.2012 10:30

12 жовтня на малій сцені 2 навчального корпусу під час великої перерви студенти іспанського відділення факультету іноземної філології відзначали національне свято Іспанії, так званий Día de la Hispanidad. Це свято відкриття Христофором Колумбом Америки у 1492 році, поширення іспанської мови та культури світом.

Учасники заходу представили яскраві номери: дві сценічні постановки від студентів другого курсу – “¿Qué hora es?”, іспаномовну версію Х-фактору, танцювально-музичне шоу від першокурсників та вокальний номер у виконанні Євгенії Кондрашової. Заключною ж частиною святкування стала вікторина на знання загальновідомих фактів про Іспанію. Окрім того студенти підготували смачний сюрприз – страви іспанської кухні: тортілія, тапас, гаспачо та відомий напій сангрія. Третій поверх другого корпусу був святково прикрашений, а зустрічав гостей ведучий заходу - другокурсник Олександр Денисенко, одягнений у костюм Колумба.
Дякуємо іспанцям за яскраве свято, Feliz Día de la Hispanidad!!!

Факультет іноземної філології