Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спортивні здобутки Економіко-правничого коледжу ЗНУ

Спортивні здобутки Економіко-правничого коледжу ЗНУ

16.10.2012 13:16 Економіко-правничий коледж

1-7 жовтня в місті Севастополь тривав Відкритий чемпіонат України Вітрильної Федерації України, Чемпіонат України в Олімпійських номерах програми. 31 екіпаж із різних міст України та Білорусі змагалися за звання кращого в парусному виді спорту.

Студент ІІ курсу спеціальності «Фізичне виховання» Економіко-правничого коледжу ЗНУ Владислав Баранник представляв Запорізьку область на цих змаганнях і посів І місце серед учасників віком до 21 року та 4 місце в класі яхт «470».
Владислав успішно виступив і захистив норматив Майстра спорту України.
10-11 жовтня відбувалися змагання з легкої атлетики в рамках Обласної спартакіади серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. на базі стадіону «Стріла». Студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ взяли участь у різних видах програми: біг 100 м, 200 м, 400 м, стрибки у довжину з розбігу, штовхання ядра та естафетний біг 4*100 м. До складу збірної команди коледжу увійшли студенти спеціальності «Фізичне виховання»: Михайло Морозов, Вадим Новіков, Богдан Трюхан, Владислав Пашнін, Дмитро Шепеленко, Захар Коваленко, Владислав Воротков, Володимир Щетинін, Максим Дрожак, Марина Шкіль, Віта Хуторна, Анастасія Жир, Олена Соколова, Катерина Нашиван, Тетяна Синявська.
Найкращий результат на змаганнях показала студентка ІІІ курсу спеціальності «Фізичне виховання» Олена Соколова – І місце у штовханні ядра серед дівчат з результатом 7,90 м.
Вітаємо спортсменів коледжу з новими досягненнями та бажаємо успіхів у наступних змаганнях.

Економіко-правничий коледж ЗНУ