Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Танцювальний флешмоб першокурсників»: третій відбірковий день

«Танцювальний флешмоб першокурсників»: третій відбірковий день

17.10.2012 14:05 Факультет журналістики Факультет фізичного виховання Математичний факультет Студентська рада ЗНУ Центр культурно-масової роботи

Сьогодні в ЗНУ відбувся третій день «Танцювального флешмобу першокурсників-2012». Свої виступи представили команди факультету журналістики, математичного факультету та факультету фізичного виховання. Студентам-першокурсникам знову вдалося здивувати глядачів та суддів своїми оригінальними танцювальними постановками. Нагадаємо, що організаторами свята виступають Центр культурно-масової роботи та Студентська рада ЗНУ.

Початок виступу студентів факультету журналістики був досить ліричним, але далі номер набув енергійності, а цей настрій учасників команди передався і вболівальникам.
Команда факультету фізичного виховання підійшла до підготовки свого виступу креативно: під час танцю студенти представили різні види спорту, що зробило постановку яскравою та цікавою.
Команді математичного факультету також вдалося здивувати глядачів. Свій виступ команда розпочала у незвичному, японському стилі, а закінчився він у стилі шпигунів.
Дуже приємно, що кожного дня підтримати команди своїх факультетів приходять вболівальники, а також студенти та глядачі, які люблять яскраві танцювальні дійства.
Вже завтра студенти Запорізького національного матимуть можливість побачити виступи команд факультету іноземної філології, філологічного факультету, а також факультету соціальної педагогіки та психології. Сподіваємось, що на нас чекатимуть не менш запальні та яскраві виступи першокурсників.
Нагадаємо, що проголосувати за кращу команду можна на сайті http://vk.com/dance battl zp протягом 22 - 26 жовтня.

Олена Ярошенко

Схожі новини