Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники біологічного факультету долучились до міського проекту «Еколайт»

Представники біологічного факультету долучились до міського проекту «Еколайт»

17.10.2012 16:19 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет Круглий стіл

17 жовтня на біологічному факультеті Запорізького національного університету відбулось засідання круглого столу «Інтеграція потенціалу науки, громадськості та влади у вирішенні екологічних питань міста Запоріжжя».

Захід відбувся в рамках екологічного міського проекту «Еколайт», який реалізується Комітетом з питань екології та охорони навколишнього середовища Громадської ради при виконкомі Запорізької міської ради.
Участь у заході взяли начальник Регіонального навчально-науково-виробничого центру «Екологія» ЗНУ Володимир Сарабєєв, голова Громадської ради при виконавчому комітеті Запорізької міської ради Катерина Акула, представник комітету з питань екології та навколишнього середовища Громадської ради при виконкомі Запорізької міської ради, керівник Центру Екологічної культури Наталія Пічкур, заступник декана біологічного факультету ЗНУ з наукової роботи Віра Копійка, завідувач кафедри загальної та прикладної екології та зоології біологічного факультету ЗНУ Олександр Рильський, представник ініціативної групи Катерина Бєлодєд, викладачі та студенти біологічного факультету ЗНУ, а також керівники та представники громадських організацій.
Керівник Центру Екологічної культури Наталія Пічкур презентувала проект «Еколайт», спрямований на створення в Запоріжжі умов екологічного виховання мешканців міста, організацію системи роздільного збору та безпечної утилізації використаних пальчикових батарейок і акумуляторів мобільних телефонів. Варто зазначити, що ініціативна група розглядає цей проект як перший крок до створення в місті громадського екологічного руху «Чисте місто-створимо разом».
У Запоріжжі завдяки місцевим активістам вже з’явились перші точки прийому використаних батарейок. А тепер такий пункт працює і в ІІІ навчальному корпусі ЗНУ на базі біологічного факультету.
Крім того, учасники засідання круглого столу розглянули питання екології, проблематики стану навколишнього середовища в нашому місті, вплив шкідливих речовин побутових відходів на природу, продукти харчування і стан здоров’я людей.
Наприкінці зустрічі відбулось нагородження переможців фотоконкурсу «Я помню чудное мгновенье», проведеного на біологічному факультеті. У номінації «Літні моменти» перемогу отримала студентка Поліна Гутнікова, у номінації «Найкращий світ тварин» – Олена Попазова, а в номінації «Макрозйомка» перемогли одразу двоє студентів біологічного факультету – Сергій Козадавов та Анастасія Бикова.

Олена Ярошенко

Схожі новини