Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулось відкриття першого Всеукраїнського медіа-фестивалю

У ЗНУ відбулось відкриття першого Всеукраїнського медіа-фестивалю

19.10.2012 15:32 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики медіа-фестиваль

Сьогодні в Запорізькому національному університеті розпочався перший Всеукраїнський медіа-фестиваль. Організатором цього заходу виступає факультет журналістики ЗНУ за підтримки ректорату нашого вишу. Ініціатор проведення фестивалю - студентка ІІІ курсу факультету журналістики ЗНУ Ольга Лебедєва.

Фестиваль зібрав учасників із різних міст нашої країни – Києва, Львова, Волині, Тернопіля, Бердянська. У перший день фестивалю відбулось урочисте відкриття, слухання та відбір медіа-проектів, представлених як студентами, так і творчими групами.
Від імені ректорату привітав усіх присутніх перший проректор ЗНУ Олександр Бондар. Він побажав учасникам фестивалю творчих здобутків та зазначив: «Дуже приємно, що ініціатива студентів факультету журналістики знайшла таку підтримку серед журналістської молоді нашої країни». Він побажав розвивати започатковану традицію й надалі.
Фестиваль молодих журналістів відкрив голова студентської ради, студент факультету журналістики Андрій Бондаренко. Він висловив подяку за підтримку та допомогу в проведенні фестивалю керівництву нашого університету, зокрема, ректору ЗНУ Миколі Фролову, а також декану та викладачам факультету журналістики.
До присутніх звернувся декан факультету журналістики, професор Володимир Манакін, наголосивши, що захід надасть молодим журналістам можливість обмінятися досвідом. Також він зауважив, що фестиваль має за мету підвищення професійного рівня вітчизняної журналістики та його наближення до світових стандартів.
Привітати майбутніх журналістів завітав голова ЗТРК «Запоріжжя» Микола Кузенко. Досвідчений журналіст відмітив високий базовий рівень підготовки студентів факультету журналістики ЗНУ, які проходять стажування на телеканалі «Запоріжжя».
До складу журі фестивалю увійшли представники факультету журналістики ЗНУ: голова – професор Володимир Манакін, члени журі - професор Олена Симонець, доценти Наталія Тяпкіна, Людмила Чернявська, Павло Мірошниченко, асистенти - Інна Стащук та Христина Пірогова, модераторОльга Лебедєва. Саме вони визначать переможців у трьох номінаціях – «Журналістика», «Видавнича справа та редагування» та «Реклама». На конкурс представлені 28 робіт.
Завтра, 20 жовтня, відбудуться майстер-класи, підготовлені для юних журналістів досвідченими викладачами факультету журналістики ЗНУ, а також церемонія нагородження переможців. До речі, переможці не поїдуть з фестивалю з порожніми руками – для лауреатів передбачені грошові призи у кожній з номінацій.

Олена Хлистун

Схожі новини