Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Презентація напрямів підготовки ЗНУ для учнів Запорізької гімназії №71

Презентація напрямів підготовки ЗНУ для учнів Запорізької гімназії №71

22.10.2012 15:42 Університет профорієнтаційна діяльність

Завідувач підготовчого відділення Запорізького національного університету, доцент Ірина Бакаленко у рамках профорієнтаційної роботи відвідала Запорізьку гімназію №71 із поглибленим вивченням іноземних мов.

Ірина Миколаївна зустрілася з учнями дев’ятих класів цього навчального закладу. Під час заходу гімназисти дізналися багато нового та корисного про Запорізький національний університет. Дев’ятикласники зацікавилися інформацією про факультети, напрями підготовки та кваліфікацію, що отримують випускники університету. Учениці 9-Б класу Софія Скляренко і Аліна Дьоміна поділилися своїми враженнями від цієї зустрічі: «Розуміючи, що кожна спеціальність має своє переваги, ми все ж таки прагнемо зробити правильний вибір, адже в нас ще є час зважити всі «за» і «проти». До того ж, ми пам'ятаємо, що вдалий старт - це запорука подальшого успіху!».
Також учні гімназії зазначили, що зустріч залишила по собі гарні враження. «Якими б не були ваші плани на майбутнє, знайте: для вас двері Запорізького національного університету завжди відкриті», - запевнила гімназистів Ірина Бакаленко.

Схожі новини