Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології зустрічали майбутніх студентів

На факультеті іноземної філології зустрічали майбутніх студентів

22.10.2012 16:16 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології День абітурієнта профорієнтаційна діяльність

21 жовтня факультет іноземної філології разом з усіма іншими факультетами ЗНУ вітав гостей – учнів середніх шкіл, які мають намір вступати до Запорізького національного. Представники ФІФ вже з початку навчального року відвідують школи міста, проводять зустрічі з майбутніми абітурієнтами, під час яких презентують Запорізький національний університет та факультет іноземної філології зокрема. А мобільна профорієнтаційна група викладачів та студентів здійснила виїзд у школи Михайлівського району.

На факультеті вже сформовано електронну базу даних тих учнів середніх шкіл, які цікавляться іноземними мовами. Їм і були надіслані запрошення. Також у школах, з якими співпрацює факультет, були розміщені оголошення про проведення Дня абітурієнта у ЗНУ.
Студентська рада факультету ніколи не залишається осторонь при проведенні подібних заходів. Цього разу вони підготували виставку кращих мистецьких робіт студентів. Майбутні абітурієнти та їхні батьки ознайомилися з вишивками студентки магістратури Люсіне Єгозарової (спеціальність «англійська мова і література»), студентки 1 курсу Діани Писаревої («переклад з англійської мови»), студентки 2 курсу Оксани Нагорної (спеціальність «французька мова і література»), з малюнками першокурсниць Анастасії Позднякової й Анастасії Денисенко («німецька мова і література»).
Факультетське свято відвідало 50 гостей. Майбутні студенти та їхні батьки отримали інформацію про особливості навчання на цьому факультеті, поспілкувалися з його деканом, доцентом Галиною Морошкіною, завідувачами кафедр, викладачами та студентами.
На завершення зустрічі старшокласникам запропонували пройти тестування з англійської, німецької та французької мов та отримати лінгвістичні консультації у досвідчених викладачів.
Абітурієнти - Ольга Шадріна (Запорізька гімназія «Контакт»), Юлія Кондратенко (Запорізька гімназія № 6), Євген Маклюк (Запорізька гімназія № 11), Дмитро Єнікєєв (Запорізька гімназія №71 із поглибленим вивченням іноземних мов), Наталя Коваленко (Запорізька загальноосвітня школа № 12) - висловили подяку представникам факультету за гостинність та корисну інформацію.

Факультет іноземної філології

Схожі новини