Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Бал аеробіки-2012» приніс чергові перемоги спортсменам ЗНУ

«Бал аеробіки-2012» приніс чергові перемоги спортсменам ЗНУ

23.10.2012 15:52 Все Факультети Фізичного виховання Університет спорт перемога

18 жовтня в палаці спорту «Юність» відбувся осінній «Бал аеробіки-2012». У змаганнях взяли участь команди Запорізького національного університету, Запорізької державної інженерної академії та Класичного приватного університету. У ролі «господарів майданчику» виступали спортсмени та тренери Запорізького національного технічного університету.

На цьогорічний спортивний турнір також завітали команди з Тернопіля, Львова, Києва, Донецька, Луганська, Харкова, Сум, оскільки проведення змагань співпало з початком Чемпіонату України зі спортивної аеробіки серед ВНЗ III-IV рівнів акредитації. Велика кількість учасників із різних регіонів країни обумовила високий рівень конкуренції. Тим приємніше, що збірні команди ЗНУ гідно представили свій навчальний заклад.
Так, у категорії «AeroDance» молода (оновлена на 50%) команда ЗНУ у складі студенток факультету фізичного виховання Діани Сушко, Євгенії Федоріної, Юлії Турчик, Анастасії Чернявської, Анастасії Луговцової та Євгенії Осетинської й студентки факультету соціальної педагогіки та психології Христини Луговської посіла ІІІ місце, поступившись лише досвідченим командам з Києва та Донецька. До речі, на весняному Чемпіонаті України серед професіоналів був той самий результат.
Збірна команда ЗНУ в категорії «Step» (студентки факультету фізичного виховання Аліна Мокшанкина, Ганна Мокшанкина, Ганна Магеровська, Аліна Таран, Аліна Чорна й Євгенія Осетинська, а також Діана Бабкіна з юридичного факультету та Світлана Острогляд з біологічного факультету) посіла V місце (серед 11 команд). Це – безумовний успіх спортсменок, які взагалі вперше брали участь у змаганнях. Судді міжнародної категорії відзначили виступ цієї команди та висловили впевненість, що на команду чекають подальші перемоги.
У другий день змагань за програмою силового фітнес-багатоборства «Strenflex» наші спортсмени виявилися найкращими. Студент факультету фізичного виховання Владислав Білаш посів І місце; Ігор Давиденко з того ж факультету виборов «срібло».
Тренерами збірних ЗНУ виступили старший викладач кафедри олімпійського та професійного спорту Олена Черненко, викладач цієї ж кафедри Олена Потапова і Заслужений тренер України, аспірант Борис Кокарев.

Вітаємо наших спортсменів і бажаємо їм нових вдалих виступів і перемог!

Факультет фізичного виховання

Схожі новини