Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники Економіко-правничого коледжу ЗНУ і математичного факультету провели спільне засідання круглого столу

Представники Економіко-правничого коледжу ЗНУ і математичного факультету провели спільне засідання круглого столу

23.10.2012 16:08 Все Факультети Математичний Математичний факультет Економіко-правничий коледж круглий стіл

22 жовтня в рамках «Тижня інформатики та математики» на базі Економіко-правничого коледжу ЗНУ відбулось засідання тематичного круглого столу «Моя професія - програміст». Захід відбувся за підтримки математичного факультету нашого вишу.

Круглий стіл зібрав більш ніж 40 учасників. Серед них - студенти першого та другого курсів спеціальності «Розробка програмного забезпечення» ЕПК, фахівців Центру інформаційних технологій ЗНУ, викладачів математичного факультету та Економіко-правничого коледжу, гостей університету – програмістів, які працюють у запорізьких компаніях.
Захід проводився з метою сформувати чітке уявлення про державні заходи, спрямовані на освітню підготовку спеціалістів з інформаційних технологій, окреслити проблеми працевлаштування, реальні професійні завдання, що вирішують сучасні програмісти на виробництві, дати уявлення про систему самопідготовки та інформаційну культуру.
До експертної групи засідання увійшли: завідувач кафедри інформаційних технологій, к.т.н., доцент Сергій Борю; директор Центру інформаційних технологій ЗНУ Володимир Давидовський; координатор міжнародної олімпіади АСМ ICPC, доцент кафедри інформаційних технологій, к.т.н. Наталія Кеберле; програміст компанії «Контраст Авеню» Дмитро Барсуков; заступник декана математичного факультету Геннадій Циммерман. Також в обговорені вказаних питань взяли участь студенти першого та другого курсу спеціальності «Розробка програмного забезпечення» ЕПК, представники адміністрації й викладачі інформатики коледжу.
Студенти зацікавилися обговоренням таких питань, як система освітньої підготовки програміста (освітньо-професійна програма, освітньо-кваліфікаційна характеристика, навчальний план підготовки за напрямом РПЗ та його пріоритетні напрямки) і перспектива працевлаштування програміста. Також під час заходу приділили увагу виробничим завданням, які постають перед програмістом відповідно до його спеціалізації та його інформаційної культури. Під час засідання йшлося і про систему самопідготовки як передумови професійного успіху (самостійне навчання, робота з сучасною літературою, вивчення англійської мови, участь у робочих проектах, конкурсах, олімпіадах). Студенти уважно вислухали думки експертів та поставили їм багато запитань.
Підсумки заходу підбив модератор Круглого столу – заступник декана математичного факультету Геннадій Циммерман. Зокрема, він зазначив: «Саме особиста активність в отриманні професійних знань та навичок, ініціатива, самовдосконалення, участь у професійно-орієнтованих конкурсах, олімпіадах – тобто, цілеспрямована навчальна діяльність та особиста дисциплінованість дозволять студентам спеціальності «Розробка програмного забезпечення» ЕПК стати, у першу чергу, успішними студентами напрямів підготовки «Програмна інженерія» та «Інформатика» математичного факультету, а потім - висококваліфікованими програмістами».

Математичний факультет

Схожі новини