Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ презентували міжнародну програму академічних обмінів DAAD

У ЗНУ презентували міжнародну програму академічних обмінів DAAD

24.10.2012 10:14 Університет міжнародна діяльність

23 жовтня всі охочі могли перевірити рівень своїх знань з німецької мови у ІІ навчальному корпусі ЗНУ, де відбувалося тестування. Таку можливість їм надали представники програми стипендіального обміну для студентів DAAD. Також, завдяки співробітникам відділу міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами ЗНУ цього ж дня відбулась зустріч представниці програми DAAD у Дніпропетровську Антьє Крюгер.

Під час цього заходу пані Крюгер більше розповіла про основні завдання, які ставить перед собою німецька академічна служба обміну DAAD. Серед них – допомога студентам із країн, що розвиваються, а також підтримка німецької мови й германістики в цілому, сприяння інтернаціоналізації освітнього процесу, підтримка німецьких та іноземних студентів і викладачів. Із цією державною організацією співпрацює Союз німецьких вишів, до якого входять майже всі вищі навчальні заклади країни.
Тож як перед студентами, так і перед випускниками вишів та викладачами, які вирішать скористатися цією програмою, зокрема, стати її стипендіатом, відкривається широкий вибір. Минулого року зі всієї України до головного представництва DAAD було подано 1000 заяв, з яких 250 отримали позитивний відгук.
Антьє Крюгер представила відеопрезентацію, з якої присутні більше дізналися про основні напрями програми, а також про умови, яким повинні відповідати кандидати, щоб досягти успіху.
Більше дізнатися про перелік документів, які потрібно подати до представництва програми, і про умови навчання у Німеччині можна на офіційному сайті програми: www.daad.org.ua
Студенти та викладачі, які завітали на зустріч, зацікавилися перспективами участі в міжнародній академічній програмі, тож пані Крюгер після закінчення презентації відповіла на їх численні запитання.

Таміла Тарасенко

Схожі новини