Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для викладачів факультету іноземної філології провели семінар щодо використання інтерактивного обладнання під час занять

Для викладачів факультету іноземної філології провели семінар щодо використання інтерактивного обладнання під час занять

24.10.2012 15:05 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології навчання семінар

23 жовтня на факультеті іноземної філології Запорізького національного університету відбувся незвичайний семінар для викладачів. У заході взяли участь понад 30 представників професорсько-викладацького складу факультету.

Цього року до Дня знань для факультету придбали устаткування для ще одного лінгафонного кабінету (ауд. 321, ІІ навчальний корпус). Серед приладів, які мають зробити освітній процес більш ефективним, зокрема, так звана «інтерактивна дошка» і комп’ютери.
На запрошення декана Галини Морошкіної до ЗНУ прибула викладач кафедри інтенсивного вивчення іноземних мов Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (Дніпропетровськ) Олена Гагалінська. Справа в тому, що цей виш входить до Міжнародної агенції франкофоних університетів, тож Олена Сергіївна вже брала участь у семінарах, присвячених новітнім педагогічним прийомам та використанню під час занять різноманітного технічного обладнання. Тож тепер вона поділилася своїм досвідом із колегами.
Протягом кількох годин Олена Гагалінська пояснювала основні принципи користування інтерактивною дошкою. Цей прилад можна використовувати не лише як проектор чи звичайну дошку, але й для систематизації інформації з різних джерел, доступу до інтернету, для створення й проведення різноманітних вправ. Також вона розповіла про можливості, які відкриваються перед викладачами завдяки спеціальним комп’ютерним програмам, що вже є в нашому університеті.
Як підкреслила під час семінару Олена Сергіївна, при всій багатофункціональності інтерактивної дошки використання всіх її можливостей не має перетворюватися на мету. Новітнє обладнання має слугувати для того, аби студенти активно залучалися до занять, а їх знання не обмежувалися вивчення лексем чи граматики іноземної мови, а мали прикладне значення у різноманітних мовних ситуаціях.
Викладачі факультету іноземної філології ЗНУ зацікавилися всіма можливостями нового обладнання, вони ставили багато запитань і взяли активну участь в обговоренні окремих аспектів його використання.

Таміла Тарасенко

Схожі новини