Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ обговорювали проблеми управління економічним потенціалом регіонів

У ЗНУ обговорювали проблеми управління економічним потенціалом регіонів

25.10.2012 15:27 Факультет менеджменту наука конференція

25 жовтня в Запорізькому національному університеті на базі факультету менеджменту відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми управління економічним потенціалом регіонів». Організаторами заходу виступили Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Запорізька міська рада, Запорізька торгово-промислова палата, Запорізький національний університет, Донецький державний університет управління.

Під час свого привітального слова проректор з питань науково-педагогічної роботи, завідувач кафедри менеджменту організацій та логістики факультету менеджменту, професор Володимир Волков зазначив, що на сьогодні, в період трансформацій, перед науковцями відкриваються нові актуальні аспекти досліджень. Привітавши учасників конференції від імені ректорату ЗНУ, Володимир Петрович запевнив, що керівництво університету зацікавлене в результатах наукової діяльності студентів та їх керівників. Тим приємніше бачити серед учасників конференції саме студентів.
Декан факультету менеджменту, професор Ірина Шавкун нагадала, що конференція, присвячена даній тематиці, проходить на факультеті вже вчетверте. За цей час вона змінила статус із міжрегіональної на всеукраїнську. Зросла і кількість її учасників. Так, цього року до оргкомітету було подано 168 доповідей із 23 провідних вищих закладів Запоріжжя, Києва, Дніпропетровська, Одеси, Луцька, Вінниці, Севастополя тощо.
На пленарному засіданні були представлені доповіді доцента кафедри теорії та практики менеджменту, представниці першого випуску факультету менеджменту ЗНУ Наталії Коваленко, віце-президента Запорізької торгово-промислової палати Андрія Куца й завідувача кафедри філософії ЗНУ, професора Людмили Кривеги. Їх виступи стосувалися актуальних проблем економіки і менеджменту.
Далі робота учасників конференції тривала за п'ятьма секційними напрямками: «Потенціал регіону і управління його розвитком», «Вплив зовнішньоекономічних зв'язків на розвиток регіону», «Логістичний потенціал регіонів», «Роль міжнародних господарських зв'язків у формуванні ресурсного та економічного потенціалів регіону», «Ділові комунікації як інструмент управління економічним потенціалом регіону».
Перед початком та під час конференції її учасники могли ознайомитися з виставкою науково-методичної літератури з економіки та менеджменту, підготовленою співробітниками Наукової бібліотеки ЗНУ, у тому числі – з науковими працями викладачів нашого університету.

Таміла Тарасенко

Схожі новини