Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Обрано нового голову Наукового товариства студентів та аспірантів ЗНУ

Обрано нового голову Наукового товариства студентів та аспірантів ЗНУ

02.11.2012 10:32 НТСА Конференція

1 листопада в ЗНУ відбулася звітно-виборча конференція Наукового товариства студентів та аспірантів. Молоді науковці розглянули кілька нагальних питань: звіт про роботу НТСА за 2011/2012 н.р., обрання голови товариства на 2012/2013 навчальний рік, презентація Координаційної ради НТСА та затвердження плану роботи на поточний навчальний рік.

Участь у конференції взяли перший проректор ЗНУ Олександр Бондар, проректор з наукової роботи Віктор Грищак, головний бухгалтер Василь Тимошик, начальник науково-дослідної частини Вікторія Меняйло, декан філологічного факультету Тамара Хом’як, голови НТСА факультетів та студенти-делегати.
Відкрила конференцію голова НТСА Запорізького національного університету Світлана Доброскок, яка виступила зі звітом про роботу наукового товариства за минулий навчальний рік та підбила підсумки власної роботи на посаді голови НТСА ЗНУ протягом п’яти років. Світлана також привітала почесних гостей та подякувала керівництву університету за постійну підтримку молодих науковців ЗНУ. Світлана Доброскок також представила делегатам кандидатуру нового голови товариства, рекомендовану Координаційною радою – голову НТСА юридичного факультету Ксенію Мяснянкіну.
До всіх присутніх також звернувся перший проректор ЗНУ Олександр Бондар. Він зазначив, що із задоволенням та великим інтересом буває на заходах Наукового товариства студентів та аспірантів, пишається тим, що в ЗНУ студенти живуть цікавим, плідним науковим та творчим життям, а найбільше тим, що всі вони займаються наукою за власним переконанням. Олександр Григорович подякував за гарну багаторічну працю Світлані Доброскок та висловив сподівання, що новий керівник Наукового товариства студентів та аспірантів зуміє втримати високу марку НТСА ЗНУ.
Проректор з наукової роботи Віктор Грищак від імені ректорату нагородив найактивніших науковців почесними грамотами. Подякував за плідну роботу, небайдужість до розвитку науки та дослідницької роботи, та запевнив, що керівництво нашого вишу завжди надаватиме підтримку молодим науковцям.
Делегати конференції прослухали доповідь Ксенії Мяснянкіної та одностайно підтримали рекомендацію Координаційної ради НТСА про призначення її на посаду голови Наукового товариства студентів та аспірантів ЗНУ.

Наталія Логвиненко

Схожі новини