Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики ЗНУ відбулись щорічні звітні збори

На факультеті журналістики ЗНУ відбулись щорічні звітні збори

02.11.2012 11:47 Збори факультет журналістики

Вчора в Запорізькому національному університеті відбулись щорічні звітні збори факультету журналістики, участь у яких взяли керівники факультету, викладачі та студенти.

Про роботу підрозділу за минулий рік доповіли декан, професор Володимир Манакін та заступник декана з навчальної роботи, доцент Віктор Костюк. Під час засідання відбулось нагородження організаторів першого Всеукраїнського медіа-фестивалю і переможців фотоконкурсу, обговорювались нагальні питання роботи таких структур факультету, як студентське наукове товариство, студентська рада та прес-центр.
Засідання відкрив декан факультету журналістики Володимир Манакін. Він привітав присутніх та зауважив:
- Кожен із вас може бути особливим. І це довів Всеукраїнський медіа-фестиваль, який був вперше проведений у стінах нашого університету з ініціативи студентів-журналістів. За організацію та проведення першого молодіжного фестивалю Дипломи отримали: ініціатор проекту Ольга Лебедєва, голова студради факультету Антон Осадчук, Володимир Шарапов та Дар’я Андрєєва. Інші студенти отримали Подяки від декана факультету.
Під час заходу були оголошені й імена переможців фотоконкурсу. Ними стали: Валерія Маширо – І місце, Юлія Данильченко – ІІ-е та Михайло Тупіков – ІІІ-тє.
У свою чергу, заступник декана Віктор Костюк доповів про результати навчальної роботи на факультеті.
Під час засідання мова йшла і про заплановані на навчальний рік заходи: проведення Міжнародного фестивалю реклами; співпраця з ТРК «Запоріжжя» щодо створення власних передач студентами факультету журналістики.
Ольга Лебедєва, директор факультетського прес-центру, повідомила студентам про видання нової книги професора Володимира Манакіна – «Мова і міжкультурна комунікація». Цей посібник може зацікавити не лише студентів, а й фахівців галузі міжкультурної роботи.
На завершення студенти разом із представниками студентського наукового товариства, студради та прес-центру факультету обговорили питання щодо подальшої роботи.

Олена Хлистун

Схожі новини