Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті привітали з ювілеєм доцента Михайла Новікова

На економічному факультеті привітали з ювілеєм доцента Михайла Новікова

05.11.2012 11:16 Економічний факультет свято

2 листопада на економічному факультеті привітали з 75-річчям кандидата технічних наук, доцента кафедри обліку і аудиту Михайла Новікова. Поздоровити ювіляра зібралися викладачі та студенти економічного факультету.

Декан економічного факультету, професор Алла Череп зазначила, що це – свято для всього факультету. За її словами, Михайло Федорович усе життя присвятив науці, винахідництву та педагогіці, і своєю діяльністю сприяв піднесенню авторитету економічного факультету. Алла Василівна, привітавши ювіляра, вручила йому Почесну грамоту районної адміністрації Запорізької міської ради по Жовтневому району.
Привітали Михайла Новікова зі знаменною датою представники кафедри міжнародної економіки та економічної теорії, кафедри фінансів та кредиту, кафедри економічної кібернетики та кафедри обліку і аудиту. Вони всі відзначали не лише наукові досягнення, а й товариську вдачу і душевну молодість іменинника, і побажали йому всього найкращого. Також щиро привітали Михайла Федоровича і представники студентської ради факультету.
Крім букетів і листівок ювіляр отримав у подарунок пісні у виконанні студентів економічного факультету - Олександра Афоніна, Івана Задуміна, Аліни Сталєвої, Аліни Сур та Анастасії Мельник і студентки філологічного факультету Тетяни Діденко.

Таміла Тарасенко

Схожі новини