Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Завершився другий конкурсний день студентської художньої самодіяльності «Дозвольте відрекомендуватися, перший курс!»

Завершився другий конкурсний день студентської художньої самодіяльності «Дозвольте відрекомендуватися, перший курс!»

07.11.2012 13:40 Конкурс центр культурно-масової роботи дозвольте відрекомендуватися

6 листопада власний «Політ фантазії» глядачам та журі продемонстрували команди чотирьох факультетів – юридичного, біологічного, менеджменту, соціології та управління.

Оцінювало виступи команд журі: лауреат всеукраїнських фестивалів, керівник вокальної студії «Кантилена» ЦКМР Наталія Пиріг; шоумен, керівник студії розмовного жанру ЦКМР, студент року у номінації «Кращий ведучий - 2011» Дмитро Шендрик та керівник колективу бального танцю «Вікторія», Відмінник народної освіти України Мирослава Попова.
Ведучими вечора стали студентки біологічного факультету Аліна Грушко та філологічного факультету Анастасія Матрос.
На початку дійства всі присутні привітали з першим творчим ювілеєм – п’ятиріччям на сцені ЗНУ – Анастасію Матрос, яка входить до п'ятірки кращих ведучих університету.
Студенти факультетів продемонстрували багато різноманітних цікавих та яскравих номерів, дивували вокальними та хореографічними талантами, та подарували глядачам та журі гарний настрій і незабутні враження.
Найкращі номери будуть представлені на гала-концерті. А сьогодні, у третій конкурсний день, свої таланти представлять першокурсники факультету журналістики, математичного факультету, фізичного та Економіко-правничого коледжу ЗНУ.

Наталія Логвиненко

Схожі новини