Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулися змагання «Веселі старти»

У ЗНУ відбулися змагання «Веселі старти»

07.11.2012 13:52 Профспілковий комітет Відділ виховної роботи Змагання Гуртожиток

7 листопада в спорткомплексі Запорізького національного відбулися традиційні щорічні змагання «Веселі старти» між мешканцями другого, третього та четвертого гуртожитків ЗНУ. Організатором змагань виступив Відділ виховної роботи ЗНУ.

До складу суддівської колегії увійшли начальник відділу вихованої роботи ЗНУ Світлана Кондратенко, спеціаліст відділу виховної роботи ЗНУ Інна Деревинська, а також директор спортивно-оздоровчого комплексу Михайло Протос.
У змаганнях взяли участь команди «Енергія» (гуртожиток №2), «Легіон» (гуртожиток №3) та «Менчендайзери» (гуртожиток №4). Кожна команда складалася з 10 учасників, які змагались за перемогу в різних естафетах («Заміни м’яч», «Радіо», «Передав-сідай»).
Найспритнішими виявились мешканці третього гуртожитку. Саме вони отримали перемогу в цьогорічних «Веселих стартах». Друге місце посіла команда гуртожитку №2, а третє – гуртожитку №4. Однак, жоден із учасників змагань не залишився без нагороди. Усі команди отримали грамоти та подарунки від Профспілкового комітету, а також Відділу по роботі з молоддю, сім'єю та позашкільною виховною роботою департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради.

Олена Ярошенко

Схожі новини