Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ- серед учасників XIV міжрегіональної спеціалізованої виставки «Абітурієнт-2013»

ЗНУ- серед учасників XIV міжрегіональної спеціалізованої виставки «Абітурієнт-2013»

08.11.2012 16:10 Університет виставка Абітурієнт-2013 профорієнтаційна діяльність

8 листопада в приміщенні виставкового комплексу «Козак-Палац» відбулось відкриття спеціалізованої виставки «Ярмарок освіти». У рамках цього заходу, зокрема, проходить триденна XIV міжрегіональна спеціалізована виставка «Абітурієнт-2013». Цього року в заході взяли участь понад 50 провідних українських та закордонних навчальних закладів, у тому числі – Запорізький національний університет. Загалом, свої виші презентували представники Запоріжжя, Мелітополя, Харкова, Одеси, Києва, країн Чехії, Польщі, Франції, Республіки Мальти.

Головна мета заходу - презентація ринку освітніх послуг провідних навчальних закладів області, країни та закордону, бізнес-шкіл, навчальних центрів. Організатором заходу виступила Запорізька Торгово-промислова палата за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та за сприяння Запорізької обласної адміністрації, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради і Запорізького обласного центру зайнятості.
Під час офіційної церемонії відкриття заступник голови Запорізької обласної ради Микола Ярмощук особливо відзначив широку географію представлених на виставці експозиційних стендів вищих навчальних закладів І – IV рівнів акредитації.
Заступник міського голови Юрій Каптюх відзначив, що такі виставки давно стали доброю традицією для Запоріжжя, й від імені міської ради подякував організаторам та учасникам заходу. Заступник виконавчого директора Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців «Потенціал» Валерій Сапронов відзначив, що «Ярмарок освіти» може зацікавити не лише старшокласників, які обирають майбутній виш, а й тих, хто хоче підвищити свою кваліфікацію, і побажав кожному відвідувачу обрати майбутню професію за його уподобаннями. Також до присутніх зі словами привітання та найкращими побажаннями звернулася перший заступник директора Обласного центру зайнятості Тетяна Кошечко.
Ректор ЗНУ, професор Микола Фролов у своєму привітанні зазначив, що цьогорічна виставка свідчить про могутній потенціал запорізьких вишів і про можливість отримати в нашій області освіту європейського рівня. Зокрема, Запорізький національний університет готує спеціалістів за широким спектром спеціальностей. Тому Микола Олександрович запросив усіх майбутніх абітурієнтів завітати до нашого університету.
Привітали присутніх і ректор Запорізької державної інженерної академії Володимир Пожуєв, ректор Запорізького державного медичного університету Юрій Колесник, перший проректор Запорізького національного технічного університету Володимир Прушківський, перший проректор Запорізький інститут економіки і інформаційних технологій Алла Двігун, перший проректор Класичного приватного університету Олександр Горбань та інші.
Крім експозиції Запорізького національного університету на виставці окремо були представлені коледжі нашого вишу – Економіко-правничий та Торговий, а також освітні центри ЗНУ – Центр бізнес-освіти, післядипломної освіти, вивчення іноземних мов, вивчення німецької мови, «Англійська для малюків» та Французький лінгвістичний центр. Центр культурно-масової роботи ЗНУ організував для учасників і відвідувачів виставки концерт, під час якого студенти ЗНУ продемонстрували свої таланти. Ведучі заходу - студент Економіко-правничого коледжу Микола Копиловський і студентка філологічного факультету Катерина Даньшина - розповіли присутнім про особливості навчання в нашому університеті. А виступи студентів ЗНУ - Дар’ї Рубасової (факультет журналістики), Дениса Назаренка (математичний факультет), Євгенії Кондрашової (факультет іноземної філології), Юлії Данилюк (філологічний факультет), Івана Краснікова (факультет фізичного виховання), Ігоря Лющанського (юридичний факультет), а також учасників хореографічного колективу «D.A.L.S», створили на заході святкову атмосферу.

Таміла Тарасенко

Схожі новини