Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ розпочалися ювілейні змагання з адміністративного права та судочинства імені Володимира Стефанюка

У ЗНУ розпочалися ювілейні змагання з адміністративного права та судочинства імені Володимира Стефанюка

09.11.2012 15:02 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет Наукове товариство студентів та аспірантів змагання

У Запорізькому національному університеті розпочалися V змагання з адміністративного права та судочинства імені Володимира Стефанюка. Протягом двох днів команди майбутніх юристів із провідних вітчизняних вишів зможуть спробувати себе в ролі позивачів та відповідачів, розбираючи на практиці складні випадки з адміністративного судочинства.

Ініціатива проведення заходу належить Науковому товариству студентів та аспірантів юридичного факультету і Запорізькому відділенню Ліги студентів Асоціації правників України, з якою плідно співпрацюють майбутні правники нашого університету.
Під час урочистого відкриття змагань перший проректор ЗНУ, доцент Олександр Бондар привітав своїх майбутніх колег, зазначивши, що він і сам – юрист за фахом. Олександр Григорович схвалив студентську ініціативу й запевнив, що ректорат вишу й надалі надаватиме всебічну підтримку в організації подібних заходів. На його думку, під час подібних змагань учасники вдало поєднують теорію і практику. Не менш важливу роль для формування особистості студентів відіграють й елементи конкуренції, властиві подібним заходам, а також можливість познайомитися зі своїми ровесниками з інших вишів, які поділяють їх наукові інтереси.
Декан юридичного факультету, професор Тетяна Коломоєць наголосила, що результати минулорічних студентських змагань зацікавили російську пресу. Вона висловила сподівання, що й цього року успіхи студентів набудуть широкого висвітлення в засобах масової інформації. Також Тетяна Олександрівна зазначила, що до програми проведення заходу, крім безпосередньо змагань, включили відвідування Окружного адміністративного суду м. Запоріжжя та екскурсію містом для студентів із інших міст.
Студент юридичного факультету ЗНУ Дмитро Супрун від імені Ліги студентів Асоціації правників України вручив Олександру Бондарю і Тетяні Коломоєць Подяки за допомогу в організації змагань.
Голова Наукового товариства студентів та аспірантів ЗНУ Ксенія Мяснянкіна шляхом жеребкування визначила порядок виступу команд, а також розбила їх на пари «позивач-відповідач».
За звання кращих знавців адміністративного права і судочинства змагатимуться команди юристів Одеської національної юридичної академії, Національного університету «Острозька академія», Національної академії державної податкової служби України, Запорізького національного технічного університету та Запорізького національного університету.

Таміла Тарасенко

Схожі новини