Университет Абитуриенту Учеба Наука Международная
деятельность
Студенческое
самоуправление
Новости пресс-службы ЗНУ / Новости / В ЗНУ отметили День украинской письменности и языка

В ЗНУ отметили День украинской письменности и языка

12.11.2012 10:26 Філологічний факультет свято

9 ноября в День украинского языка и письменности в Запорожском национальном университете прошло литературно-художественное мероприятие «Язык - это душа народа. Она - навеки Божий дар», подготовленный заведующей кафедрой украиноведения Ольгой Стадниченко и преподавателем Еленой Яценко. Торжественный вечер завершил декаду, посвященную Дню украинской письменности и языка, которая продолжалась в ЗНУ с 29 октября.

На початку свята до всіх присутніх звернувся проректор з питань науково-педагогічної роботи Володимир Волков, який відзначив, що День української писемності та мови в Запорізькому національному університеті традиційно є одним із найшанованіших свят. Він наголосив, що мова та писемність – невід'ємна частина душі кожного народу, для утворення якої треба пройти довгий та складний шлях. На завершення Володимир Петрович подякував усім, хто створив свято, та побажав усім присутнім вивчати та берегти рідну мову.
Відкрила літературно-мистецький захід декан філологічного факультету Тамара Хом'як, яка нагадала, що тиждень мови тривав на усіх факультетах ЗНУ, а розпочався він 29 жовтня лекцією професора Віктора Чабаненка. Протягом тижня студенти різних факультетів нашого вишу брали участь у мовознавчих вікторинах, конкурсах творчих робіт, студентських стіннівок, читців та ін. Студенти також стали учасниками І етапу Мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка. Для нагородження переможців конкурсів Тамара Володимирівна запросила завідувача кафедри української мови Любов Стовбур та завідувача кафедри українознавства Ольгу Стадніченко.
Після церемонії нагородження розпочався концерт, участь у якому взяли студенти філологічного факультету, факультету соціальної педагогіки та психології та Заслужений працівник культури України, Заслужений артист естрадного мистецтва, український композитор, співак, громадський діяч та журналіст Анатолій Сердюк. Літературно-мистецький захід став гідним завершенням тижня мови та писемності та подарував студентам, викладачам, а також гостям ЗНУ гарний настрій і незабутні враження.

Наталія Логвиненко

Похожие новости