Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відзначили День української писемності та мови

У ЗНУ відзначили День української писемності та мови

12.11.2012 10:26 Філологічний факультет свято

9 листопада в День української мови та писемності в Запорізькому національному університеті пройшов літературно-мистецький захід «Мова – це душа народу. Вона – навіки Божий дар», підготовлений завідувачем кафедри українознавства Ольгою Стадніченко та викладачем Оленою Яценко. Урочистий вечір завершив декаду, присвячену Дню української писемності та мови, яка тривала в ЗНУ з 29 жовтня.

На початку свята до всіх присутніх звернувся проректор з питань науково-педагогічної роботи Володимир Волков, який відзначив, що День української писемності та мови в Запорізькому національному університеті традиційно є одним із найшанованіших свят. Він наголосив, що мова та писемність – невід'ємна частина душі кожного народу, для утворення якої треба пройти довгий та складний шлях. На завершення Володимир Петрович подякував усім, хто створив свято, та побажав усім присутнім вивчати та берегти рідну мову.
Відкрила літературно-мистецький захід декан філологічного факультету Тамара Хом'як, яка нагадала, що тиждень мови тривав на усіх факультетах ЗНУ, а розпочався він 29 жовтня лекцією професора Віктора Чабаненка. Протягом тижня студенти різних факультетів нашого вишу брали участь у мовознавчих вікторинах, конкурсах творчих робіт, студентських стіннівок, читців та ін. Студенти також стали учасниками І етапу Мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка. Для нагородження переможців конкурсів Тамара Володимирівна запросила завідувача кафедри української мови Любов Стовбур та завідувача кафедри українознавства Ольгу Стадніченко.
Після церемонії нагородження розпочався концерт, участь у якому взяли студенти філологічного факультету, факультету соціальної педагогіки та психології та Заслужений працівник культури України, Заслужений артист естрадного мистецтва, український композитор, співак, громадський діяч та журналіст Анатолій Сердюк. Літературно-мистецький захід став гідним завершенням тижня мови та писемності та подарував студентам, викладачам, а також гостям ЗНУ гарний настрій і незабутні враження.

Наталія Логвиненко

Схожі новини