Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ – учасники І Всеукраїнського ФОРУМу З ПИТАНЬ СПОРТУ ВИЩИХ ДОСЯГНЕНЬ

СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ – учасники І Всеукраїнського ФОРУМу З ПИТАНЬ СПОРТУ ВИЩИХ ДОСЯГНЕНЬ

02.11.2012 16:01

24-26 жовтня в Києві відбувався перший Всеукраїнський студентський форум з питань спорту вищих досягнень. У ньому брали участь студентки магістратури фізичного виховання Запорізького національного університету Євгенія Федоріна, Тетяна Головкіна та Діана Сушко.

У форумі взяли участь понад 100 студентів із провідних університетів фізичної культури і спорту України, таких як, Львівський державний університет фізичної культури і спорту, Харківська академія фізичної культури, Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту, а також студенти класичних університетів – Запорізького національного університету, Вінницького державного педагогічного університету, Херсонського державного університету ін.
Перед представниками форуму виступали провідні професори в галузі фізичної культури і спорту, представники національного Олімпійського комітету, ведучі тренери з різних видів спорту, які готовили спортсменів до Олімпійських ігор у Лондоні.
На форумі були розглянуті важливі проблеми з підготовки спортсменів-олімпійців. Проводилися майстер-класи з виміру антропометричних та фізіологічних даних, технічної та тактичної підготовки спортсменів.