Университет Абитуриенту Учеба Наука Международная
деятельность
Студенческое
самоуправление
Новости пресс-службы ЗНУ / Новости / Экономико-правовой колледж ЗНУ проводит мероприятия к Международному дню студентов

Экономико-правовой колледж ЗНУ проводит мероприятия к Международному дню студентов

13.11.2012 10:25 Економіко-правничий коледж

Накануне праздника всех студентов администрация колледжа организовала встречу со студенческим активом. Такое мероприятие проводится уже второй раз, поскольку руководство колледжа интересуется проблемами, которые беспокоят студенческую молодежь.

Тема зустрічі – «Зміни життя в коледжі на краще!». На обговорення виносились такі актуальні питання, як покращення навчального процесу, популяризація наукової діяльності серед студентів, організація цікавого студентського дозвілля та профілактика здорового способу життя.
Директор коледжу Олена Грибанова звернулась до присутніх із привітанням напередодні Дня студентів. Олена Євгенівна підвела підсумки та розповіла про вже отримані результати роботи щодо вдосконалення навчально-виховного процесу з боку керівництва Запорізького національного університету та адміністрації коледжу. Під час заходу були розглянуті актуальні питання, що турбують студентську молодь. Також були визначені конкретні шляхи вирішення багатьох соціальних та побутових питань молоді.
Не дивно, що більшість питань стосувалась теми виховної роботи – організації та проведення культурно-масових заходів. Але були висунуті конструктивні пропозиції щодо поліпшення умов навчання, облаштування студмістечка ЗНУ стоянкою для велосипедів, повернення зручних кавових автоматів до корпусів.
Адміністрація коледжу уважно вислухала та охоче прийняла всі пропозиції студентів. Директор коледжу Олена Грибанова запевнила студентів, що надаватиме всебічну підтримку у вирішенні цих питань.
В цілому зустріч пройшла в атмосфері повного взаєморозуміння та конструктивного діалогу, і вкотре продемонструвала, що студенти та керівництво коледжу налаштовані на відкритий діалог.

Олександра Данілкіна

Похожие новости