Университет Абитуриенту Учеба Наука Международная
Студенческое
самоуправление
Новости пресс-службы ЗНУ / Новости / В ЗНУ состоялось награждение победителей «Танцевального флешмоба первокурсников»

15.11.2012 14:29 Центр культурно-масової роботи Студентська рада ЗНУ

15 ноября в Запорожском национальном состоялось торжественное награждение победителей «Танцевального флешмоба первокурсников», который проходил в рамках конкурса художественной самодеятельности студентов «Разрешите представиться, первый курс!». Организаторами мероприятия выступили Центр культурно-массовой работы и Студенческий совет ЗНУ.

Урочисте нагородження переможців «Танцювального флешмобу першокурсників» відбулося під час великої перерви на площі перед другим навчальним корпусом ЗНУ.
Перший проректор ЗНУ, доцент, кандидат юридичних наук Олександр Бондар від імені керівництва університету привітав переможців та учасників конкурсу. Він подякував студентам Запорізького національного за активну участь у заході та вручив грамоти всім командам-учасницям і, звісно ж, переможцям.
До складу суддівської колегії конкурсу увійшли: президент Запорізького обласного відділення Асоціації сучасного та естрадного танцю, суддя міжнародної категорії Євген Омельченко, художній керівник Народного театру сучасної хореографії «Фенікс», директор Центру по роботі з обдарованою молоддю Сніжана Лободюк, хореограф-постановник Народного театру сучасної хореографії «Фенікс», майстер спорту зі спортивної гімнастики Гнат Селіонов та керівник спортивно-бального клубу «Вікторія» Мирослава Попова.
Перше місце у «Танцювальному флешмобі першокурсників» виборола команда факультету соціології та управління, друге – факультету журналістики, третє – факультету фізичного виховання.
Крім того, були визначені переможці у наступних номінаціях:
-«Глядацькі симпатії» - фізичний факультет,
-«Кращий капітан» - Анастасія Романенко (факультет фізичного виховання),
-«Симпатія журі» - Економіко-правничий коледж ЗНУ,
-«Родзинка танцювального «флешмобу» першокурсників» - юридичний факультет,
-«Краща хореографічна постановка» - біологічний факультет,
-«Кращий танцюрист (хлопець)» - Кирил Носоченко (Економіко-правничий коледж ЗНУ),
-«Кращий танцюрист (дівчина)» - Ксенія Пазініч (економічний факультет).
Ведучим заходу виступив студент Економіко-правничого коледжу ЗНУ Микола Копиловський. Свої вокальні номери всім присутнім подарували студентка економічного факультету Юлія Лапа, студентка факультету іноземної філології Євгенія Кондрашова та студентка філологічного факультету Юлія Данилюк. Голови студентської ради ЗНУ під керівництвом Андрія Бондаренка підготували хореографічний виступ, постановниками якого виступили Ксенія Пазініч та Іван Столяревський.
Вітаємо переможців конкурсу «Танцювальний флешмоб першокурсників» та бажаємо їм творчої наснаги та успіхів у навчанні.

Олена Ярошенко