Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники Наукового товариства студентів та аспірантів ЗНУ співпрацюють із молодими науковцями ЗДІА

Представники Наукового товариства студентів та аспірантів ЗНУ співпрацюють із молодими науковцями ЗДІА

16.11.2012 11:31 Наукове товариство студентів та аспірантів факультет соціальної педагогіки та психології тренінг

Активісти Наукового товариства студентів та аспірантів факультету соціальної педагогіки та психології, в рамках наукової співпраці із Запорізькою державною інженерною академією, відвідали тренінг «Невербальне спілкування в діловій сфері».

Представники Студентського наукового товариства ЗДІА привітно зустріло представників Запорізького національного університету. Модератор тренінгу Ксенія Коваленко розповіла учасникам про сучасні актуальні аспекти та напрямки у вивченні невербальних комунікацій. Зокрема, про невербальне спілкування в діловій сфері; особливості рукопотискань; культурні особливості у використанні тих чи інших жестів; особливості невербальної поведінки під час ділових переговорів. Програма тренінгу була досить насиченою, учасникам були запропоновані цікаві ігри та вправи для розвитку розуміння міміки та жестикуляції співрозмовника.
У планах НТСА факультету соціальної педагогіки та психології - подальша плідна співпраця із НСТ ЗДІА, організація та проведення спільних заходів психологічного спрямування.

Катерина Свириденко,
голова НТСА факультету СПП

Схожі новини