Университет Абитуриенту Учеба Наука Международная
деятельность
Студенческое
самоуправление
Новости пресс-службы ЗНУ / Новости / В Экономико-юридическом колледже ЗНУ состоялся конкурс письменных работ

В Экономико-юридическом колледже ЗНУ состоялся конкурс письменных работ

16.11.2012 12:10 Економіко-правничий коледж конкурс перемога

На днях в Экономико-юридическом колледже подвели итоги конкурса на лучшую письменную работу «Идеи мира для развития Украины». Преподаватели украинской литературы Анна Дорофеева и Светлана Доброскок провели соревнования среди студентов первого курса специальности «Финансы и кредит», «Организация производства», «Разработка программного обеспечения» и «Туристическое обслуживание».

У своїх роботах студенти проаналізували сучасну ситуацію в країні за певним обраним аспектом. Вони вийшли за рамки суто українських реалій, запропонувавши цікаві ідеї, які активно використовуються в інших країнах.
Учасники конкурсу зосередили увагу на вивченні конституційних моделей іноземних країн, політичної архітектури, програм політичних партій, адміністративної та економічної моделі, державного устрою, питань економіки, соціальної політики, зовнішньої політики, системи освіти та охорони здоров'я та ін.
Конкурсна комісія визначила переможців. Ними стали: Катерина Софіян (гр. К 36-12), яка у своїй роботі висловила думку про те, що українцям бракує спеціальних програм із патріотичного виховання молоді, та Кароліна Доля (К 35ф-12), вона наголосила на необхідності активного впровадження нових засобів отримання електроенергії, які так поширені за кордоном. Друге місце між собою поділили Анастасія Овсієнко (гр. К 14-12) та Кристіна Доля (К 35ф-12). Третє місце посіла Марія Корнієнко (гр. К 14-12).
Уривки з конкурсних робіт дівчат будуть надруковані найближчим часом в Інформаційному бюлетені НТСА ЗНУ «Молодий науковець», а також відзначені Почесними грамотами.

Світлана Доброскок,
викладач української літератури

Похожие новости