Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбувся конкурс письмових робіт

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбувся конкурс письмових робіт

16.11.2012 12:10 Економіко-правничий коледж конкурс перемога

Днями в Економіко-правничому коледжі підбили підсумки конкурсу на кращу письмову роботу «Ідеї світу для розвитку України». Викладачі української літератури Анна Дорофєєва та Світлана Доброскок провели змагання серед студентів першого курсу спеціальності «Фінанси і кредит», «Організація виробництва», «Розробка програмного забезпечення» й «Туристичне обслуговування».

У своїх роботах студенти проаналізували сучасну ситуацію в країні за певним обраним аспектом. Вони вийшли за рамки суто українських реалій, запропонувавши цікаві ідеї, які активно використовуються в інших країнах.
Учасники конкурсу зосередили увагу на вивченні конституційних моделей іноземних країн, політичної архітектури, програм політичних партій, адміністративної та економічної моделі, державного устрою, питань економіки, соціальної політики, зовнішньої політики, системи освіти та охорони здоров'я та ін.
Конкурсна комісія визначила переможців. Ними стали: Катерина Софіян (гр. К 36-12), яка у своїй роботі висловила думку про те, що українцям бракує спеціальних програм із патріотичного виховання молоді, та Кароліна Доля (К 35ф-12), вона наголосила на необхідності активного впровадження нових засобів отримання електроенергії, які так поширені за кордоном. Друге місце між собою поділили Анастасія Овсієнко (гр. К 14-12) та Кристіна Доля (К 35ф-12). Третє місце посіла Марія Корнієнко (гр. К 14-12).
Уривки з конкурсних робіт дівчат будуть надруковані найближчим часом в Інформаційному бюлетені НТСА ЗНУ «Молодий науковець», а також відзначені Почесними грамотами.

Світлана Доброскок,
викладач української літератури

Схожі новини