Университет Абитуриенту Учеба Наука Международная
деятельность
Студенческое
самоуправление
Новости пресс-службы ЗНУ / Новости / Названы победители конкурса «Разрешите представиться, 1 курс» и «Студент года-2012»

Названы победители конкурса «Разрешите представиться, 1 курс» и «Студент года-2012»

16.11.2012 12:39 Дозвольте відрекомендуватися конкурс

Гала-концерт и награждение участников конкурса студенческой художественной самодеятельности «Разрешите представиться, 1 курс» состоялся вчера в ЗНУ. На праздник собрались руководители университета, преподаватели, студенты и группы поддержки. Также во время мероприятия состоялась церемония награждения победителей конкурса «Студент года-2012».

Щорічне свято пройшло весело та яскраво завдяки старанням його організаторів – Центру культурно-масової роботи, Відділу виховної роботи та Студентській раді ЗНУ. На початку заходу перший проректор ЗНУ Олександр Бондар та помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова привітали гостей та учасників свята з Міжнародним днем студента. Звертаючись до присутніх, Олександр Григорович зазначив, що студенти Запорізького національного кожного разу доводять, що вони найяскравіші, найталановитіші, найкращі студенти нашого міста. Вже добре знайомі ведучі заходу - Катерина Даньшина, Микола Копиловський, Анастасія Матрос, а також дебютантка - першокурсниця Катерина Дьоміна – жартували та підбадьорювали глядачів і учасників концерту. Як і в попередні дні змагань, конкурсанти продовжили демонструвати свій «Політ фантазії».
І цього вечора своїми виступами радували глядачів і вболівальників переможці творчих команд університету: вокальний дует Євгенії Науменко та Вікторії Короткої з народною піснею «Чом ти не прийшов?» у супроводі хореографічного колективу факультету журналістики, виступ студентки математичного факультету Анастасії Ченсової та хореографічного дуету ЕПК Ольги Бояришнової та Максиміліана Булгакова, яскрава та запальна румба від студентів юридичного факультету Анни Швидкої, Наталії Тонне, Анастасії Бойко та Сергія Тяпкіна, виступи веселих та кмітливих команд факультету журналістики «Банан» та факультету іноземної філології «3+3=7». Окрім того, наші студенти змогли вивести на рівень мистецтва навіть футбольний фрістайл та флетленд! Елемент загадковості та несподіванки привнесли в атмосферу свята й виступи студенток-близнючок у гумористичному номері «Назад у минуле».
І нарешті, церемонія нагородження переможців конкурсу «Студент року-2012». Помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова зазначила, що студенти ЗНУ беруть активну участь у різного роду заходах. Так 50 студентів нашого університету визначено переможцями в різних номінаціях.
А кращими з кращих цього року стали:
- у номінації «Студент-суспільний діяч» - магістрант юридичного факультету Ксенія Мяснянкіна;
- у номінації « Студент-вчений» - магістрант філологічного факультету Юлія Гринь;
- у номінації « Студент-спортсмен» - студентка 4 курсу економічного факультету Мирослава Мала;
- у номінації « Студент-артист» - студент 5 курсу факультету фізичного виховання Євген Сєрков;
- у номінації «Студент-лідер студентського самоврядування» - студент 3 курсу факультету журналістики Антон Осадчук;
- у номінації «Студент-волонтер року» - магістрант факультету соціології та управління Марія Мокроусова;
- у номінації «Студент-журналіст року» - студент 4 курсу журналістики Дмитро Король;
- у номінації «Найкращий ведучий» - студентка 4 курсу біологічного факультету Аліна Грушко та студент 6 курсу журналістики Андрій Бондаренко.
- у номінації «Студентська сім’я» відмічене подружжя студентів історичного факультету Олександр та Яна Веремєєнко.
Усі переможці факультетського та загальноуніверситетського етапів конкурсу «Студент року-2012» отримали цінні нагороди. Почесні грамоти також отримали учасники конкурсу художньої самодіяльності та організатори заходу.
А переможцями конкурсу «Дозвольте відрекомендуватися, І курс» названі:
- команда факультету журналістики – І місце;
- команда Економіко-правничого коледжу ЗНУ – ІІ місце;
- команда біологічного факультету – ІІІ місце.
Приз глядацьких симпатій отримала команда факультету соціології та управління, а приз симпатії журі - команда факультету іноземної філології.

Олена Хлистун

Похожие новости