Университет Абитуриенту Учеба Наука Международная
деятельность
Студенческое
самоуправление
Новости пресс-службы ЗНУ / Новости / На экономическом факультете обсудили социальные аспекты экономики природопользования

На экономическом факультете обсудили социальные аспекты экономики природопользования

19.11.2012 14:02 Наукове товариство студентів та аспірантів економічний факультет круглий стіл

16 ноября, накануне Дня студента, на базе экономического факультета ЗНУ состоялось заседание круглого тола, посвященного теме «Социальные аспекты экономики природопользования». Студенты и преподаватели обсуждали вопросы, которые являются актуальными для нашей страны, и, в частности, для Запорожского региона.

Захід проходив у рамках діяльності Студентської наукової проблемної групи кафедри «Фінанси та кредит» економічного факультету ЗНУ під керівництвом декана економічного факультету, професора Алли Череп.
Вступне слово було надано заступнику декана з наукової роботи, к.е.н, доценту Андрію Линенку. Андрій Володимирович звернув увагу учасників круглого столу на те, що природокористування має здійснюватись раціонально та відповідати вимогам не тільки екологічного, а й соціально-економічного характеру.
Засідання проходило досить жваво: учасники виступали із доповідями, що доповнювалися яскравими та інформативними презентаціями. Особливо цікавими були питання запрошених викладачів та експертів Д. Бабміндри, І. Колобердянка, В. Вишнякова, А. Линенка, А. Осаул та Є. Старікової.
Розпочалося засідання доповіддю Олега Андрющенка «Вплив науково-технічного прогресу на ефективне використання природних ресурсів», під час якої було сформульовано нагальні, але ще не вирішені питання раціоналізації використання природних ресурсів.
Наступним виступив Владислав Хлепітько. Тема його доповіді «Соціальні аспекти реформування аграрної політика ЄС» стосувалася правової бази і офіційних заходів стосовно аграрної політики в Європі.
Велику зацікавленість у присутніх викликали виступи Сергія Медвідя й Євгена Боговіна, які представили в своїх доповідях важливі статистичні дані та аналітичні показники, пов'язані з вітчизняними аспектами природокористування. Відповідно, були надані пропозиції щодо вирішення існуючих проблем.
Доповідь Дарини Плющакової «Економічні проблеми розвитку органічного землеробства в Україні» зацікавила аудиторію, адже тема є актуальною, але, на жаль, ігноруються вітчизняними підприємцями.
Учасники круглого столу окремо відзначили Олександра Коробова й Андрія Урусова, які проаналізували в своїх доповідях соціальні аспекти ефективного природокористування насамперед у Запорізькому регіоні.
Засідання завершилося доповіддю Руслана Гаврилюка, який виступив із пропозицією реформування аграрного сектору за нормами Європейського співтовариства.
Студенти в своїх доповідях не лише звертають увагу на наявні проблеми, але й пропонують шляхи їх вирішення.
На завершення засідання круглого столу к.е.н, доцент Андрій Линенко запросив усіх охочих завітати на наступні засідання та взяти учать в конференціях на базі економічного факультету.

Олександр Коробов,
голова НТСА економічного факультету

Похожие новости