Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультет журналістики ЗНУ завітала журналістка телеканалу «М1» Яна Польська

На факультет журналістики ЗНУ завітала журналістка телеканалу «М1» Яна Польська

20.11.2012 09:54 Факультет журналістики

19 листопада в телестудії Запорізького національного університету «Юніверс-ТБ» навчальної лабораторії журналістики кафедри журналістської творчості, реклами та зв’язків із громадськістю відбулася прес-конференція з випускницею нашого університету, журналісткою програми «Lady Land» телеканалу «М1» Яною Польською.

Зустріч проходила в рамках святкування Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку України, а також Міжнародного дня студентів. Ведучою заходу виступила студентка третього курсу факультету журналістики Анна Сивокінь.
Яна Польська розповіла студентам секрети телевізійної «кухні», дала деякі поради майбутнім спеціалістам та поділилась досвідом із усіма присутніми. Студенти отримали можливість поставити запитання, почути поради та дізнатись від практикуючого журналіста про особливості своєї майбутньої професії. Наприкінці зустрічі гостя побажала майбутнім журналістам успіху, натхнення, творчої наснаги, а також поділилась з ними своїм улюбленим висловом - «Успіх – це 99% роботи та 1% таланту».

Олена Ярошенко

Схожі новини