Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент ЗНУ – лауреат Міжнародного фестивалю-конкурсу студентської творчості «Барви осені»

Студент ЗНУ – лауреат Міжнародного фестивалю-конкурсу студентської творчості «Барви осені»

20.11.2012 10:28 Університет Конкурс

Запорізький національний університет втретє взяв участь у щорічному Міжнародному фестивалі-конкурсі студентської творчості «Барви осені». Фестиваль проходив у Києві протягом 13-15 листопада.

Приймав конкурсантів Київський європейський університет. За час свого існування фестиваль набув популярності серед творчо обдарованої молоді. Так у XV фестивалі «Барви осені - 2012» взяли участь близько 270 студентів із 44 вищих навчальних закладів України державної та приватної форми власності.
Цього року наш виш представляв на конкурсі студент філологічного факультету, учасник вокальної студії «Кантилена» Центру культурно-масової роботи ЗНУ Олексій Ворожеєв. Він виступав у жанрі «Естрадна пісня» та з самого початку завоював симпатію журі. Також Олексія запросили взяти участь у гала-концерті та запису гімну фестивалю. Олексій Ворожеєв став лауреатом 2-го ступеня у номінації «Естрадна пісня».
Представника Запорізького національного університету особливо відзначили голова журі XV Міжнародного фестивалю «Барви осені – 2012» Вікторія Касьянова та ведучий програми «Сніданок» на телеканалі «1+1», колишній соліст гурту «Іграшки» Олексій Нагрудний, який побажав Олексію не зупинятися на досягнутому та приїжджати наступного року, адже за такими виконавцями, як він. приємно спостерігати.
Висловлюємо подяку адміністрації університету, Студентській раді, Центру культурно-масової роботи та головному бухгалтеру ЗНУ Василю Тимошику за надану можливість взяти участь у цьому заході.

Схожі новини