Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковий семінар «Статистичні методи у природничих дослідженнях» відбувся на біологічному факультеті ЗНУ

Науковий семінар «Статистичні методи у природничих дослідженнях» відбувся на біологічному факультеті ЗНУ

21.11.2012 16:02 Біологічний факультет

21 листопада на біологічному факультеті Запорізького національного університету відбувся науковий семінар на тему «Статистичні методи у природничих дослідженнях».

У заході взяли участь декан біологічного факультету, доктор фармацевтичних наук, професор Людмила Омельянчик, заступник декана біологічного факультету з наукової роботи, к.б.н., доцент кафедри імунології та біохімії Віра Копійка, аспірант кафедри фізіології з курсом цивільної оборони Єгор Гороховський, голова Наукового товариства студентів та аспірантів ЗНУ Ксенія Мяснянкіна, а також студенти біологічного факультету.
На початку семінару декан біологічного факультету наголосила на необхідності оволодіння статистичними методами природничих досліджень. Крім того, Людмила Олександрівна зазначила, що спеціально для студентів буде проведений цикл лекцій у форматі семінарів, які допоможуть їм проводити розрахунки отриманих даних, а також слугуватимуть при написанні бакалаврських, магістерських та кваліфікаційних робіт.
Аспірант Єгор Гороховський розповів студентам про різноманітні статистичні методи, які можна використовувати в природничих дослідженнях, а також докладно розповів про програмне забезпечення, яке буде найбільш корисним для проведення статистичних розрахунків студентами біологічного факультету.

Олена Ярошенко

Схожі новини