Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Міжнародний волонтерський рух у ЗНУ

Міжнародний волонтерський рух у ЗНУ

27.11.2012 09:58

На базі Запорізького національного університету у вересні цього року було відкрито регіональну філію Міжнародної молодіжної організації AIESEC Запоріжжя під керівництвом Ольги Новікової. AIESEC – це міжнародна молодіжна організація, що допомагає розвивати професійні навички та особисті якості, отримувати новий досвід під час участі в міжнародних програмах та в організації проектів.

AIESEC об’єднує активну молодь зі 113 країн світу. Учасники організації — це студенти та випускники, які кожного дня розвивають свої особистісні та професійні якості на шляху формування себе як лідерів, що хочуть та знають як змінювати світ на краще. На початку грудня 2012 року AIESEC у Запоріжжі організував національний проект «Explore Ukraine». До цього даний проект був успішно реалізований в таких країнах, як Китай, Шрі-Ланка, тощо. У рамках проекту Україну відвідають 35 стажерів із різних частин світу.
Гостей прийматимуть такі міста, як Київ, Львів, Донецьк, Бердянськ, Тернопіль та Запоріжжя. Мета проекту «Explore Ukraine» - презентація України як культурно розвиненої та туристично-привабливої країни на міжнародній арені. Стажери відвідають найбільш привабливі та колоритні місця, дізнаються про особливості нашої культури, відчують українську гостинність та скуштують блюда національної кухні. Все, що побачать та спробують стажери, вони будуть висвітлювати в своїх блогах, на Facebook та Twitter, тим самим дадуть можливість людям із інших країн побачити, що собою являє наша країна – Україна.
12 грудня Запоріжжя зустрічає першу хвилю стажерів, які протягом 3 тижнів перебуватимуть у нашій країні. Нас відвідають Хіао з Сінгапуру, Karina та Tiemi з Бразилії, Lucas з Аргентини та Moe з Єгипту. Окрім ознайомлювальних турів містом та екскурсії на о. Хортиця, для гостей буде організовано святкування дня Святого Миколая та Нового Року, влаштовано українські вечорниці з традиційними обрядами та стравами. Наступного 2013 року група активістів Запорізького відділення AIESEC будуть продовжувати свою роботу. Окрім запрошення стажерів і волонтерів до нашого міста у майбутніх планах організації багато інших цікавих заходів та подій.
Якщо ти бажаєш брати участь у різноманітних заходах, працювати в команді, вчитись лідерським навичкам, отримувати задоволення від того, що ти робиш, – залучайся до команди AIESEC твого університету.

Оля Новікова
віце-президент AIESEC Запоріжжя