Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спортсмени Економіко-правничого коледжу ЗНУ в черговий раз довели свою майстерність

Спортсмени Економіко-правничого коледжу ЗНУ в черговий раз довели свою майстерність

27.11.2012 15:00

З 18 по 22 листопада в м. Запоріжжі на базі спортивного комплексу «Стріла» проходив І тур Чемпіонату України з гандболу серед юнаків 1996-97 р.н. Шість українських команд змагалися за здобуття найбільшої кількості перемог. Протягом 5 днів команди демонстрували безкомпромісну боротьбу на ігровому полі.

Михайло Бєлоус – студент ІІ курсу спеціальності «Фізичне виховання» Економіко-правничого коледжу ЗНУ - грає на позиції розігруючого, лівого напівсереднього гравця у складі команди «ЗТР», яка посідає І місце в своїй підгрупі та очолює турнірну таблицю за підсумками І туру Чемпіонату України.
Бажаємо подальших успіхів у спортивному житті, адже попереду ІІ тур Чемпіонату України, який проходитиме у м. Бровари з 19-25 грудня.

З 21 по 23 листопада відбулася першість обласної спартакіади з баскетболу (юнаки) серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. У змаганнях взяли участь 12 команд навчальних закладів Запоріжжя та області. Команда Економіко-правничого коледжу одержала переконливу перемогу над сильними суперниками з Торгового, Авіаційного коледжів та коледжу радіоелектроніки. На жаль, фортуна не була на боці нашої команди в іграх з Будівельним коледжем та з гостями з міста Мелітополя.
Команда Економіко-правничого коледжу ЗНУ посіла 5 загальнокомандне місце. Честь збірної коледжу захищалиОлексій Хижняк, Віктор Пронякін, Данило Сіпаков, Микола Яковлєв, Артур Овсяк, Едуард Пругло, Максим Ледньов, Владислав Пашнін та капітан команди Денис Рузікулов. Баскетболісти задоволені результатами змагань, оскільки вони показали професійний ріст своєї спортивної майстерності, згуртованість команди та волю до перемоги.
Вітаємо хлопців та бажаємо спортивних успіхів!

Олександра Данілкіна