Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Аспірант юридичного факультету ЗНУ у складі делегації побував із офіційним візитом у Республіці Індії

Аспірант юридичного факультету ЗНУ у складі делегації побував із офіційним візитом у Республіці Індії

28.11.2012 11:14 Юридичний факультет міжнародна діяльність

З 12 по 20 листопада тривав офіційний візит представників Запорізької області на чолі із заступником голови Запорізької облдержадміністрації Петром Гончаруком до Республіки Індії. До складу цієї делегації увійшов аспірант юридичного факультету ЗНУ Андрій Куц.

Головною мета візиту - розширення торговельно-економічного та наукового співробітництва, пошук потенційних партнерів для Запорізької області та проведення переговорів щодо залучення індійських інвестицій. До складу делегації увійшли представники органів влади, вищих навчальних закладів, торгово-промислової палати та керівники підприємств Запорізької області.
У програмі візиту було передбачено зустріч із Надзвичайним та повноважним Послом України в Республіці Індія О. Шевченком, Губернатором штату Андхра-Прадеш Е.С.Л. Нарасімханом та Головним міністром штату Шрі Н.К.К. Редді. Також із метою налагодження бізнес-контактів між підприємцями двох країн були проведені коопераційні зустрічі в Торгово-промисловій палаті «Індія-СНД» (м. Делі).
15 листопада в рамках перебування в Хайдарабаді делегація відвідала один із провідних освітніх закладів штату Андхра-Прадеш – Хайдарабадський технічний університет ім. Дж. Неру (JNTUH). Під час зустрічі з керівництвом та колективом освітнього закладу відбулася презентація системи вищої освіти України та ВНЗ Запорізької області. Зі свого боку, віце-канцлер Хайдарабадського технічного університету, професор Рамешвар Рао розповів про основні напрямки діяльності вищого навчального закладу та історію університету, яка розпочалась восени 1972 року. Саме цей університет одним із перших об’єднав процес навчання студентів у технічній та гуманітарній сферах, що забезпечило підготовку всебічно розвинених спеціалістів для промисловості Індійської Республіки.

Юридичний факультет ЗНУ

Схожі новини