Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-волонтери дбають про економічну освіту вихованців Матвіївської школи-інтернату

Студенти-волонтери дбають про економічну освіту вихованців Матвіївської школи-інтернату

23.11.2012 14:37 Університет економічний факультет благодійність

17 листопада волонтери проекту LESC («Legal Economic Security Classes») за підтримки економічного факультету Запорізького національного університету і програми Flex провели низку тренінгів, присвячених економічній грамотності, для вихованців Матвіївської школи-інтернату для дітей-сиріт.

Проект LESC організовано ініціативною групою студентів Запорізького національного університету, Інституту міжнародних відносин (Київ) і Класичного приватного університету (Запоріжжя). Його учасники поставили собі за мету підвищувати рівень економічної та правової грамотності старшокласників Запоріжжя й області. Перш ніж вести тренінги, волонтери проходили навчання за обраними темами.
На рахунку LESC уже є проведення двох схожих заходів, а набутий досвід його учасники використали під час візиту до Матвіївської школи-інтернату.
Олег Андрющенко й Анастасія Бобришева розповіли учням 8-9 класів про права споживачів, а також, як їх при потребі захистити. При цьому школярів ознайомили з обов'язками продавців і виробників, а також розповіли про такі документи, як заява і скарга.
Водночас у сусідньому класі Едуард Гема та Сергій Санфіров ознайомили десятикласникам із можливостями та проблемами працевлаштування. Старшокласникам розповіли про складнощі в пошуках роботи, ознайомили з правилами написання резюме та поведінки під час співбесіди. Волонтери разом із учнями розглянули «плюси» та «мінуси» деяких професій.
А учні 7-их і 11-их класів під керівництвом волонтерів Антона Грановського й Євгена Селютіна дізналися про особливості планування особистого бюджету й управління ним. Школярі вчилися правильно оцінювати власні фінансові можливості, планувати витрати, визначати пріоритетні статті, а також шукати додаткові джерела прибутку.
Учні школи-інтернату прослухали запропоновані лекції з великим зацікавленням. Вони ставили багато запитань, навіть ініціювали невеликі дискусії з окремих проблем. Усі тренінги включали в себе не лише теорію, але й практичні елементи, що дозволяли закріпити вивчений матеріал.
Під час тренінгів школярі дізналися багато нового і корисного для себе. Також волонтери влаштували для вихованців інтернату каву-брейк, пригостивши учнів привезеними із собою напоями і солодощами.
Після завершення заходу директор інтернату Лариса Конькова подякувала студентам і запросила їх обов'язково приїздити ще.

Економічний факультет ЗНУ

Схожі новини