Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету СПП влаштували свято для вихованців Запорізького обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Студенти факультету СПП влаштували свято для вихованців Запорізького обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів

28.11.2012 16:19 Факультет соціальної педагогіки та психології благодійність концерт

28 листопада, напередодні Міжнародного дня інвалідів, студенти факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету провели соціальну акцію «Давайте дружити!». Вони завітали до комунального закладу «Запорізький обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» Запорізької обласної ради з яскравим і веселим шоу.

Такі заходи вже стали традиційними для цього факультету: щороку наприкінці листопада-на початку грудня його представники відвідують із концертною програмою інтернати Запорізької області.
Цього разу студенти першого, другого і п’ятого курсів напряму підготовки «Театральне мистецтво» та четвертокурсники напряму «Соціальна педагогіка» разом із керівником навчального театру факультету СПП Кристиною Бондарєвою влаштували справжнє свято для вихованців Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів (інтернату №6).
Маленькі глядачі зі справжнім захопленням зустрічали виступи і жарти волонтерів у костюмах клоунів. Велике пожвавлення викликали в них «актори» театру ляльок – їжачок і ведмедик, які розмовляли про те, що таке справжня дружба. Діти із задоволенням взяли участь у конкурсах: вони активно відгадували, яку саме тварину зображають гості, з радістю відгукнулися на пропозицію заспівати дитячі пісні та намалювати на великих плакатах, як саме вони уявляють дружбу. А фінальну пісню артисти-студенти заспівали разом із глядачами – дітьми та вихователями Центру. Також, на згадку про зустріч із волонтерами вихованці Центру отримали яскраві браслети-талісмани і повітряні кульки.
Наостанок студенти пообіцяли, що ще не раз приїдуть у гості до дітлахів, та отримали щиру подяку від співробітників Центру.
Завідувач Обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Людмила Колєснікова так говорить про співробітництво із Запорізьким національним університетом: «Ми дуже вдячні університету за такі заходи, вони – справжні свята для наших дітей. Але ми співпрацюємо із ЗНУ не лише під час свят. Минулого року наші вихователі побували на міжнародному семінарі з музикотерапії, який проходив у ЗНУ. Під час цього заходу ми домовилися про більш тісну співпрацю із завідувачем кафедри акторської майстерності, професором кафедри Галиною Локарєвою. Також ми співпрацювали і з кафедрою фізичної реабілітації факультету фізичного виховання ЗНУ. Нам дуже потрібна постійна підтримка волонтерів, а серед них – багато студентів Запорізького національного університету. Дехто з них, після закінчення навчання, приходить працювати до нашого Центру на постійній основі.
Також ми нещодавно звернулися до керівництва університету з проханням про методичну допомогу: на жаль, все частіше до нас звертаються з такою проблемою, як дитячий аутизм. Ми б хотіли знайти висококваліфікованого спеціаліста з цього питання і знаємо, що в ЗНУ є науковці, які вивчають цю проблему. Як бачите, співпраця Центру з університетом різнопланова та плідна, і ми дуже сподіваємося, що такою вона залишиться і надалі».

Таміла Тарасенко

Довідка: Комунальний заклад «Запорізький обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» Запорізької обласної ради розпочав свою діяльність у квітні 2009 року. За цей час на його базі отримали комплекс соціальної реабілітації понад 500 дітей-інвалідів із 22 районів Запорізької області. На сьогодні на території нашої області усього поживає близько 6 тисяч дітей-інвалідів, значна частина яких потребує соціальної реабілітації та інтеграції в суспільство.

Схожі новини