Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті провели традиційний семінар-практикум для вчителів запорізьких шкіл

На юридичному факультеті провели традиційний семінар-практикум для вчителів запорізьких шкіл

30.11.2012 14:47 Юридичний факультет семінар профорієнтаційна діяльність

30 листопада на юридичному факультеті Запорізького національного університету відбувся традиційний семінар-практикум для вчителів правознавства «Інноваційні методики викладання правничих дисциплін, підготовка учнів (слухачів) до участі у рейтингових конкурсних правничих заходах». Співорганізатором семінару виступив Запорізький обласний інститут післядипломної освіти.

Про важливість співпраці науковців та представників шкільної освіти йшлося у привітальному слові ректора ЗНУ, професора Миколи Фролова. «Ми сподіваємося, що такі зустрічі стануть постійними і відбуватимуться не лише на юридичному, а й на інших факультетах нашого університету. По-перше, це буде корисно учням, нашим майбутнім абітурієнтам. Такі семінари допоможуть нам узгодити плани і методи викладання, краще зрозуміти проблеми шкільних вчителів, спробувати допомогти із їх вирішенням і, водночас, ще більше підвищити конкурентоздатність нашого вишу», - зазначив Микола Олександрович.
На відкритті заходу декан юридичного факультету, професор Тетяна Коломоєць підкреслила, що приємно бачити в аудиторії знайомі обличчя. «Це свідчить, що вчителі правознавства запорізьких шкіл вважають важливими такі заходи, організовані нашим факультетом. Дуже сподіваюся побачити вас у нас в університеті і наступного року», - зазначила Тетяна Олександрівна. Вона повідомила учасникам заходу, що цього разу вони, крім сертифікатів, які свідчать про відвідування семінару і підвищення кваліфікації, безкоштовно отримують практикум із правознавства, підготовлений викладачами ЗНУ. Також Тетяна Коломоєць пообіцяла, що наступного семінару його учасники отримають підручник із основ правознавства авторського колективу наших викладачів із грифом МОНмолодьспорту.
Методист Запорізького обласного інституту післядипломної освіти Галина Ушакова привітала присутніх із важливим досягненням: у рейтинговому командному заліку за результатами Всеукраїнської олімпіади з правознавства учні Запорізької області цього року вибороли І місце. Вона подякувала всім, хто сприяв якісній підготовці учнів із цього предмету. Зокрема, декану юридичного факультету Тетяні Коломоєць, яка вже багато років очолює журі обласного етапу учнівської олімпіади і робить усе, аби відібрати для участі в республіканському етапі змагання справді талановитих учнів.
Також перед присутніми виступили заступник директора Запорізької гімназії №11 Ірина Романюк і методист МАН (Малої академії наук) Запорізького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Олена Шелегеда. Вони поділилися з аудиторією своїми напрацюваннями щодо успішної підготовки своїх вихованців до участі у Всеукраїнській олімпіаді та у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
Перед вчителями з майстер-класами щодо змін і доповнень до чинного законодавства та новин методики викладання юридичних дисциплін виступили декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць і його викладачі - Олександр Ганзенко, Наталя Бровченко, Сергій Чмут, Георгій Самойленко, Максим Ткалич, Ольга Меліхова, Анна Шарая, Юлія Пиріжкова, Ярослав Сидоров, Оксана Узунова, Олексій Макаренко й Ірина Єна.
Також учасники семінару мали можливість ознайомитися з новими навчальними посібниками, представленими на тематичній виставці, яку підготували співробітники Наукової бібліотеки ЗНУ. Окремі розділи виставки присвятили новим підручникам із правознавства, посібникам щодо інноваційних методів викладання і науковим роботам викладачів юридичного факультету нашого університету.

Таміла Тарасенко

Схожі новини