Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультет журналістики ЗНУ завітала журналіст каналу «СТБ» Наталія Соколенко

На факультет журналістики ЗНУ завітала журналіст каналу «СТБ» Наталія Соколенко

05.12.2012 10:42 Все Факультети Журналістики факультет журналістики

4 грудня на факультет журналістики Запорізького національного університету завітала журналіст, телерепортер, громадський діяч, учасниця журналістського руху «Стоп цензурі!» та «Самоврядної альтернативної мережі» Наталія Соколенко. Зустріч відбулася в рамках кінофестивалю «Кіномедіа», організатором якого виступає Незалежна асоціація телерадіомовників (м. Київ).

Наталія Соколенко провела лекцію для студентів факультету журналістики, під час якої мова йшла про сучасні тенденції в медіа, зокрема про конвергенцію журналістики, настановчість медіа, їх роль та вплив на суспільство, співпрацю ЗМІ та політиків, а також про використання нових медіа.
Крім того, під час зустрічі PR-менеджер проектів Незалежної асоціації телерадіомовників Христина Дрогомирецька розповіла всім присутнім про умови участі в кінофестивалі «Кіномедіа», метою якого є підтримка та розвиток нових режисерських талантів в Україні.
Наприкінці лекції Наталія Соколенко провела майстер-клас для майбутніх журналістів, під час якого докладно розповіла про всі етапи роботи над телевізійною програмою, а також відповіла на запитання студентів.

Олена Ярошенко
Факультет журналістики

Схожі новини