Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Біологи ЗНУ працюють над другим виданням підручника «Екологія рідного краю»

Біологи ЗНУ працюють над другим виданням підручника «Екологія рідного краю»

05.12.2012 14:48 Все Факультети Біологічний біологічний факультет

Сьогодні на біологічному факультеті ЗНУ відбулося чергове засідання робочої групи, яка працює над другим виданням підручника для 1-11 класів «Екологія рідного краю».

Як повідомила декан біологічного факультету ЗНУ, доктор фармацевтичних наук, професор Людмила Омельянчик, перше видання підручника відбулося п’ять років тому. Над ним працювали науковці ЗНУ, вчителі обласних шкіл, викладачі інших вишів Запорізької області. Вони створили одинадцять томів підручника (з 1 по 11 клас) для загальноосвітніх шкіл нашого регіону. Сьогодні готується до друку друге (допрацьоване та вдосконалене) видання «Екологія рідного краю», яке вийде під грифом МОНмолодьспорту України.
Науковим керівником другого, як і першого, видання є доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри загальної та прикладної екології і зоології Олександр Рильський. Творча група вдосконалює підручник, приводить його у відповідність до вимог сучасності та бажає зробити підручник не лише пізнавальним, корисним, а й цікавим для учнів запорізьких шкіл.

Наталія Логвиненко

Схожі новини