Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники юридичного факультету ЗНУ завітали до майбутніх запорізьких абітурієнтів

Представники юридичного факультету ЗНУ завітали до майбутніх запорізьких абітурієнтів

06.12.2012 12:23 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет профорієнтаційна діяльність

Протягом двох тижнів викладачі та студенти юридичного факультету зустрічалися зі старшокласниками 38 загальноосвітніх закладів міста Запоріжжя. Вони ознайомили майбутніх абітурієнтів із умовами вступу до Запорізького національного університету, перевагами, що надає своїм випускникам диплом цього вишу, й особливостями проходження ЗНО.

Під керівництвом відповідального за профорієнтаційну роботу на юридичному факультеті, доцента Іллі Сквірського та викладача Миколи Мартинова три мобільні групи студентів зустрілися з одинадцятикласниками запорізьких шкіл, гімназій та ліцеїв. Під час зустрічі майбутнім абітурієнтам надали не лише офіційну інформацію про ЗНО та особливості навчання в Запорізькому національному університеті. Також старшокласники розпитували про студентське життя на юридичному факультеті й в університеті в цілому, цікавилися, чи зможуть вони під час навчання у виші водночас розвивати свої творчі здібності. Крім того, студенти порадили майбутнім вступникам, як краще готуватися до зовнішнього незалежного оцінювання.
Вже існує домовленість із директорами шкіл, що у січні-лютому наступного року представники ЗНУ завітають на батьківські збори, де зможуть поспілкуватися із батьками абітурієнтів і відповісти на всі їх запитання.

Таміла Тарасенко

Схожі новини